Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » O most mit szeretne ezek utan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O most mit szeretne ezek utan tőlem?

Figyelt kérdés
Nyaralásom alatt volt egy kisebb szerelmi kalandom. 2 éves kapcsolatban vagyok egyébként de amikor Angliában voltam megtetszett és egy ottani fiúnak. O többet akart tőlem az ölébe ültetett, olelgetett de én elutasítottam mert ugye ott van nekem a kapcsolatom. Azóta írunk egymásnak és nemtudom hogy baratnkent tekint e ram ezek után mert megbeszéltük hogy barátok leszünk de viccelődik egymással és olyanokat írt hogy én segítek neki helyre rakni az életét meg hogy egy olyan lányt venne el felegesul aki olyan mint én, illetve bokol hogy amikor találkoztunk a strandon milyen jó illata volt a hajamnak. Közben pedig arról beszél nekem hogy mennyire szereti a szexi lányokat de közben engem is dicser.... Nem értem

2019. aug. 1. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy nem érted!Amugy beleültés az ölébe,akkor mit vársz?Mert azt mondtad h bele ültetett szval bele ültél!!
2019. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
L*
2019. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
O ültetett de 2 perc után felálltam és otthagytam
2019. aug. 1. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!