Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szakítás vagy a viszonzatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás vagy a viszonzatlan szerelem a fájdalmasabb?

Figyelt kérdés
Melyiken nehezebb túllépni?
2019. aug. 1. 15:27
 1/5 anonim válasza:
19%
Az ha meghal valakid.
2019. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
A szakítás!Mert ott már emlékek kötnek az adott személyhez,míg a viszonzatlan szerelemnél nem!Ki is ábrándulhatunk abból a személyből aki nem úgy érez mint mi,és akkor már nem igazán fog fájni!Szval sztem a szakítás!:/
2019. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Én az első szakításomra évekig emlékeztem....

aztán láttam, hogy milyen lett az exem és inkább örültem.

De a mostani viszonzatlan szerelmem még kb. el is küldött a pics*ba, hogy csak rajongok érte.


Szakítás hosszútávon fáj, de nem annyira.

A viszonzatlan meg rövidebb távon tud nagyon fájni.

Mármint ez az én véleményem.


18/f

2019. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A viszonzatlan szerelem egy ilyen szitu (legalábbis fiúknak):

Ott van előtted egy üveg nutella,de tudod,hogy nem tudsz kezet mosni és el kell menned a boltba.Választhatsz megeszed a nutellát (vagyis fantáziálgatsz a lányról,találkozgatsz vele stb) vagy megtagadod ezt az élményt és rögtön mész a dolgodra. Megeheted a nutellát,az fincsi lesz nagyon,és utána elindulsz a boltba.Csak út közben jönni fognak a darazsak(amikor meglátod a lányt egy másik sráccal,amikor tudatosul benned,hogy nincs esélyed,amikor arról beszélgetnek a barátaid hogy mennyire jó csaj és mennyire összeillenétek stb). Ha sok nutellát ettél sok darázs jön ha keveset kevés,ha nem ettél nem is jönnek...Minél többet gondolsz rá úgy hogy nincs esélyed annál nehezebb lesz.

2019. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
A viszonzatlan szerelem tűnik a világon a legfájdalmasabbnak, amíg az ember meg nem tapasztalja, milyen valóban szeretni valakit és szeretve lenni. Amikor ez a valódi kötelék kialakul, de valami miatt vége lesz, az pokoli érzés. A szakítás után már szinte semmiségnek tűnik a viszonzatlan szerelem miatti szívfájdalom. Persze előbb-utóbb mindkét esetben kiábrándul az ember, kezdi elfelejteni a másikat, és akkor már nem is igazán vágyik arra, hogy vele lehessen.
2019. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!