Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a helyzetben ti már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti már adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lány akit nem rég ismertem meg 5-6 hónapja. kb 50 km a köztünk lévő távólság. Ottani barátaim illetve facebook-on keresztűl ismertem meg. És mikor másodjára beszéltem vele, már tudtam, hogy ő lesz az a lány akit én meg fogok szeretni! Kedves, humoros és nem is buta. Nem olyan mint a lányok nagy része Viszont még kis korában meg halt az anyukája. Utána pedig önbizalomhiányos lett mert mindig most is kicsit sovány olyan 1-2 kg kéne rá. De nem az a tipikus csontváz, de ő nem nagyon tud hízni. És ezek miatt 14 évesen el kezdett füvezni, és rá is szokott. Még ált iskolába. Most 16 éves a lány, és annyira rá van szokva, hogyha 1-2 napig józan akkor már elkezd remegni, rosszúl lesz, na meg nagyon rossz kedve lesz. Sajna már ki próbált azóta kb minden szert pl lsa,kokain,herbál,spur,eki,meszkalin tuti ment. De hál istennek azokat nem használja. És ő is tudtomra adta efotton, hogy szeret engem és miattam. Akárhogyis de le fogja tenni a cuccot. Már 1x sikerűlt neki olyan 2 hónapra mikor még nem ismertem, de vissza esett Mert voltak olyan tipik tini lányok akik bántották e miatt, meg pár barátja is ellene fórdult. Amúgy nagyon szép és csinos lány. Általánosba 4,0-ás árlaggal végzett, ami mostanra a cucc miatt le romlott olyan 2,6-ra. Mert egy jobb szakgimibe jár. El mentünk együtt efottra is. Együtt sátraztunk, és az egész fesztivált végig drogozta. Fű volt az legfőképp, de ment valamelyik nap eki meg crack is. Utolsó nap viszont már nem is szivótt. És akkor mondtuk el egymásnak mit érzünk. Azt mondta nem akar elvonóra menni. De ha 1 hónapig nem teszi le magától akkor el megy. Nem vagyunk együtt, de 1-2 csók már elcsattant érzelmi kitörések miatt. Azóta már 3-4 napig kibírja a nélkűl, hogy szívna. Ti össze jönnétek már vele most, vagy meg várnátok mire teljesen abba hagyja a füvezést? Illetve ha le teszi, szerintetek mostmár lesz annyi önbizalma, hogy ne kezdje el megint. Ha valami trauma éri?

2019. aug. 4. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Hülye lennék összejönni vele ...

Nekem hátrány a drog, stb

2019. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyire drogos emberrel nem kezdenék, kiszámithatatlan.Aki egyszer drogos , az is marad.
2019. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Anykája meghalt,megértem hisz még gyerek volt. És ugye fontos része minden gyereknek az életében hogy egy anyuka ott legyen!Önbizalom hiányos. oké,és?Ezek miatt még nem kéne drogoznia. Tudom,hogy nehéz volt feldolgozni,meg minden. De nem ez a legjobb megoldás!..14 évesen lehetett volna annyi esze,hogy nem kezdi el. minden gyerek tisztába van vele hogy a drog függőséget okoz..


Milyen 1hónapig?Ez komoly?:'D nevetséges!

Ezt már meg kellett volna tenni.. nem várni.


Elcseszi az egész életét a droggal. De erre ő is rájön majd (vagy nem)..


Én ki sem kezdtem volna egy drogossal. Mi értelme?Ha függő,akarni kéne nagyon is hogy le tegye. de nem hiszem hogy akarná. nem fogja abbahagyni,vagy nem fogja tudni abbahagyni!


És kitudja mikor hagyná abba..Én megmondanám neki komolyan hogy ez nem játék..menjen el egy orvoshoz.

Mert te így nem fogod folytatni.

Hidd el,ha elmegy,neki és neked is jobb lesz!

2019. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam erre, de esetleg biztos, hogy van legalább 1 esély, hogy megváltozzon! Amúgy drogosnak nem mondanám, inkább csak füvesnek. De mind1 mert kb ugyan olyan rossz mintha szintizne.
2019. aug. 4. 18:03
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Én mondtam neki, de azt mondta, hogy meg akarja mutatni, hogy ő egy olyan ember aki orvosi segítség nélkűl is le teszi a cuccot. De eléggé keményen nyomatta, mert azt mondta, hogy mielőtt megismert általába napi 3g hasis elszívott volt amikor 4g-t is. Most meg már 3-4 naponta elszív egy 0,4-es spanglit. Tehát már ez is jó arány, viszont inkább megmondom neki, hogy menjen el most orvoshoz!
2019. aug. 4. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem csak drogos, hanem valószínűleg mentális beteg. Azért szív annyit, mert brutális szorongása lehet, meg még ezer millió tünet a depresszión át a mittudomén min. Traumákat élt át, azokat szakember nélkül nem fogja tudni kezelni, és még vele se biztos, hogy eredményeket tudnak elérni. Ez nem úgy megy, hogy magától eltűnik, azzal foglalkozni kell és nagyon kemény munka árán lesz kis haladás, ha lesz egyáltalán.


Egy-két füves cigit mindenki kipróbált már, de ez a mennyiség, és a crack + hasonlók viszont már nem az a kategória, ami határon belül lenne. Párkapcsolatnak semmiképp nincs értelme, jelenleg, ebben a formában esélytelen lenne hogy minimálisan is működjön.


Annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod rábeszélni, hogy kérje szakemberek segítségét, aminek valószínűleg ellen fog állni. De te nem tudsz többet tenni, neki kell akarnia kijönni a rossz helyzetéből. Helyette nem tudsz döntéseket hozni, viszont tönkre teszi az életed, mert felelősséget érzel iránta (mikor ez nem a te dolgod lenne, hanem a sajátja). A kör pedig újra lejátszódik, ő nem fog kijönni a rossz helyzetből, te pedig ismét szenvedsz miatta és egyre inkább beleőrülsz. Menekülj.

2019. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Válaszoló:Ezt úgy írtad,mintha nem lenne mindegy hogy melyik..Ugyanolyan rossz a fű is. És függőséget okoz az is.


De sok sikert kívánok neked(neki)a továbbiakban!Hátha megjön, az esze,és hamarabb megy el elvonóra..


De ha nem megy el egy hónap után,hagyd ott!Utána már nem lesz értelme. mivel nyilván nem fogja letenni..

2019. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 Nem csak azért szívott olyan mennyiségben mert rossz kedve volt. Hanem azért mert az volt az az adag amitől

be tudott állni. És ne legyen az, hogy egy drogos vagyok, de én is ki próbáltam. Az ekit,kokaint,ayahuascát,ketamint (ketamint az ő is és jót is tett neki) Ezek közűl az ekit nagyon megbántam. Mert az elétem legszebb estélye 1 másodperc alatt el ment. A kokaint is megbántam valamilyen szinten, mert az is elrepített eléggé. Na meg elég másnapos voltam mind a ketőtöl lelkileg. Mégsem élek egyik szeren se, havonta 1-szer fogadom el csak ha be hívnak egy vicces cigibe. De fogom mondani neki, hogy szakembereket keressen fel.


#7 Igen, azt beszéltük meg ha nem megy el addigra. Akkor nem lesz köztünk semmi. És én ehhez tartani is fogom magam.

2019. aug. 4. 18:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem lehetne rajta segíteni, akkor remélem, hogy találhatok olyan kaliberű+személyiségű lányt mint amilyen ő! Mert igazából ez lenne az első szerelmem És nem rég tőltöttem be a 18-at. Volt már pár csaj akivel kicsit kavartam, de olyanokat fogtam ki akik vagy nem szerettek meg vagy r*bik voltam nekik jó. Azt meg nem értem, hogy a normális embereknek meg minek romlik el így az életük!
2019. aug. 4. 18:56
 10/10 anonim válasza:
Add a dákódat a szájába addig sem a dzsodzsót szívja a kis csaj. Amúgy nem fogok álszenteskedni, én is kipróbáltam ezt-azt, de egy függővel biztosan nem jönnék össze, főleg hogy 14(!) éves korában már így rákattant.
2019. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!