Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni a fejembol,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejembol, borzalmasan erzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ket eve ismerem. Erdeklodott irantam, de nem lett komolyabb, lett egy baratnoje, nekem is egy baratom, de most egyedul vagyok. Aprilis kornyeken valahogy megint elkezdtunk beszelgetni...Komyorgott, hogy talalkozzunk, igy hat ket honap utan belementem. Nem volt semmi, nem maszott ram, csak beszelgettumk, de mindenkozben volt/van baratnoje. Aztan ujabb talalkozasok, kavartunk, beszerettem...Nem tudtam masra se gondolni csak ra. Kozben rajottem, hogy csak arra kellenek neki, affele potleknak, es megsem hagytam ott, o pedig tonkretesz. Csak akkor ir mar, ha talalkozni akar. Szornyu erzes mert tudom hogy naiv voltam, raadasul o ugy adta elo a dolgokat hogy neki mar nem jo a baratnojevel, megis egyutt vannak, utazgatnak... Nagyon beleszerettem es rettenetesen faj. Nem kerek “undorito vagy” kommenteket, mert igyis enesztem magam. Bocsanat az ekezetekert.

2019. aug. 5. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál belőle!Szakítsd meg vele a kapcsolatot,és lépj túl rajta!
2019. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
keress valami elfoglaltságot magadnak, járj el barátnőkkel szórakozni, ismerkedj új emberekkel, és felejtsd el ezt az állatot.
2019. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2019. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!