Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megunt engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megunt engem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit már rég óta ismerek, de idén kezdett el tetszeni. Az hónapban háromszor hívott el találkozni és mindig jól éreztük magunkat. Viszont az elmúlt egy hétben egyszer sem írt rám. Én kétszer is írtam neki, mindkét alkalommal sokáig beszélgettűnk, de ő valamiért most nem ír. Megunt volna?

2019. aug. 5. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Írjak neki még, vagy hagyjam?
2019. aug. 5. 13:17
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Lehet!
2019. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg, mikor taliztok legközelebb. Ha hárít, valószínűleg megunt.
2019. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, akkor emeld a tétet: _hívd_ fel (ne üzenetet írj, mert azt sokkal könnyebb hárítani, visszautasítani), és mondd neki, hogy jól érezted magad legutóbb és szeretnél vele megint találkozni. Olyan helyre hívd, ahol ketten nyugodt körülmények között tudtok beszélgetni.

Ha sikerül, akkor megkérdezheted, hogy nagyon elfoglalt-e mostanában, stb.

Ha nem tudod elérni (ha először nem éred el, és mondjuk másnap se, akkor hagyd, 2-nél többször nem érdemes próbálkozni) vagy visszautasít, akkor egyértelmű, hogy nem szeretné a dolgot a következő szintre emelni.

2019. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!