Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom megunt volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megunt volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt és az elején még én tetszettem neki, udvarolt, érdeklődött, mindíg találkozni akart stb...

Nem mondom hogy ez most nincs meg de sokkal kevésbé mint akkor. Gondolom ez minden kapcsolatban így van, elvileg ez normális csak nem tudom hogy pont ennyi idő után. Meg nemrég történt egy incidens ami miatt mindkettőnket nagyon elbizonytalanított.

Ugyanis nemrég történt egy eset hogy szakítottam vele, mondván hogy úgy érzem nem érdeklem és nem érzem hogy velem akarna lenni. Nagyon hirtelen történt ugyanis ennek igazából előszele sem volt csak így oda nyögtem nekii, aztán ott hagytam. Nem jött utánam és én sem fordultam vissza. Még aznap kibékültünk üzenetben és bocsánatot kértem tőle, megmondtam neki hogy ezt a döntést hirtelen felindulásból hoztam és már akkor bántam mikor meghoztam.

Másnap találkoztunk és megbeszéltük ezt személyesen is. Azt mondta nem tudja eldönteni hogy maradjon e velem vagy szakítson. Azért akarna velem maradni mert igazából úgy érzi jól megvagyunk, nagyon szeret, 7hónap alatt sose vitáztunm még, mindíg meg tudtuk beszélni ha volt valami.

Ami miatt szakítana velem az az, hogy elvileg mikor benyögtem neki hogy vége, ne eröltessük, elmondása szerint 15perc után már nem érzett semmi fájdalmat. Ez megrémisztette, engem is de főleg sok kérdést vetett fel bennem. Szeret, imád, jól érzi magát velem de ha szakításra kerül a sor, nem érez semmit pár perc után? Megkérdeztem tőle hogy biztos hogy akkor szeretsz? Csak mert ez így nagyon fura. Azt mondta szeret, és hogy ő se érti hogy lehet ez. A másik ami miatt azt gondolom hogy megunt volna hogy hetente kb 2-3 alkalommal találkozunk. Ő szerinte ez nem sok de valahogy mégis érzem rajta hogy annak érzi. Mondott olyat hogy mikor velem van, előfordul hogy inkább egyedül lenne, vagy mással. Mondjuk egy haverjával vagy a családjával. Én sose erőltetem rá magam hozzáteszem. Mondtam neki hogy akkor mondja meg ha nincs kedve velem lenni, nem sértődöm meg, eddig se hisztiztem ha elment valahova a barátaival. Azt mondta nem akart megbántani. Kértem hogy ezután mondja el ha így érez. Megígérte hogy ezután igazat mond, de kiderült hogy azóta is gyakran hazudik erről. Ő ugyan nem érzi soknak a heti 2-3 talit de felőle az is tök oké lenne ha heti egyszer találkoznánk. Na mindegy a lényeg hogy a kapcsolatunk elején még nagyon akart, tetszettem neki, nagyon hajtott hogy megszerezzen, de msot hogy vagyok neki és érezhetően oda vagyon érte már nem érzi hogy próbálkoznia kéne. Persze minden nap ír és gyakran telefonon is hív de úgy érzem ezeket csak olyankor teszi mikor épp semmi dolga vagy unatkozik. A kapcsolatunk elején nagyon hajtott hogy minél többet tudjunk találkozni, most meg az se zavarná nagyon ha egy héten nem is találkoznánk.


Bocs a helyesírási hibákért.



2019. máj. 23. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat en mar otthagytam volna..azert 7 honap nem olyan hosszu ido hogy ilyeneken kellene tornod magad.meg elveznetek kellene az egymassal eltoltott napokat..nemhogy sokallja a 2-3 napot..
2019. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint nem sok. Csak mindíg arra hivatkozik hogy mindkettőnknek van élete, dolgai amiket intézni kell és nem hanyagolhatjuk egymás miatt.
2019. máj. 23. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A Napnál is világosabb, hogy már nem szeret, saját maga mondta ki: "Nem éreztem semmi fájdalmat 15 perc után" = nincsenek már érzelmeim irántad.


Azért mondtad ki hirtelen hogy szakítsatok, mert pontosan tudod hogy ennek vége kell legyen, érzed hogy ez nem megy így tovább, nem érdekled már. Ne úgy fordítsd ki, hogy rosszat tettél, nem voltál unalmas és nem vagy értéktelen, csak mert kiszeretett belőled. Ebben sajnos ennyi volt, találni fogsz olyat aki imádni fogja minden pillanatát annak, hogy melletted lehet.


Amit ő úgy mondott hogy szeretet, az valójában megszokás. Az tetszik neki hogy van mellette valaki, aki szereti és aki számára fontos, aki törődik vele, de a személy neki már nem jelentős. Nem tudom hogy álltok most, de ajánlom a lezárást, nincs értelme tovább erőltetni. Csak magadat bántod vele, ő meg kifogja használni az érzelmeid és kiszívja az energiád, míg nem talál mást helyetted, aztán csettintésre eldob.

2019. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért fura


Amikor én összejöttem a barátommal, akkor nyáron (tavasszal ismertem meg, szóval kb 2-3 ‘hónaposak’ voltunk) néha kicsit nekem is sok volt, néha inkább egyedül lettem volna, valószínűleg azért, mert nagyon szokatlan volt, hogy valaki kb minden nap átjön, együtt vagyunk, stb...

De azóta is együtt vagyunk (több, mint 2 éve) és most már elég rossz, ha nem látom naponta


Nálunk akkor még elég friss volt, amikor én is hasonlót éreztem, mint a barátod, de 7 hónap után már nem valószínű, hogy az a baj, hogy fura neki, hogy valaki folyton ott van az életében mellette

És Ha nem mondta volna, hogy nem érzett semmit 15 perc után, akkor lehet azt mondanám, hogy egy próbát még megér, de így már annyira nem 😕

2019. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen telefon függő lányoknál nem csodálkozom , hogy zavarja őket a törődés , csak a telefon nyomkodás megy..
2019. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam telefonfüggőnek egyántalán
2019. máj. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!