Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt velem? Megunt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Megunt?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, már kicsit több, mint fél éves. Vannak nehézségek, ami miatt ritkábban tudunk találkozni, de így is megvagyunk és szeretjük egymást. A barátnőm a tegnapi nap elment egy barátnőjével egy közeli városba, de erről nekem egy árva szót nem szólt, a barátnőjétől tudtam meg, hogy elmentek. Vártam a válaszára, hogy mikor ír, de semmi. Megemlítettem neki, hogy jó hogy szólsz, hogy ma nem írsz.

Csomószor kérdeztem már tőle, hogy mikor akar találkozni, de ő mindig csak azt hajtogatta hogy nem engedik el. Ez a történet azért szúrt szíven, mert én mindig kérdezem tőle, hogy tudunk-e találkozni, ő egyszer sem kérdezte tőlem. És az, hogy váratlanul elmegy a barátnőjével, nekem meg nem szól semmit... arról ne is beszéljünk. :/

Megunt? Nem érdeklem már őt?


16/F



2019. febr. 24. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem látjuk ennyiből az egész kapcsolatot, de úgy hangzik hogy nagyon ráakaszkodsz. Hagyd hogy legyen élete, te is foglalkozz a barátokkal, ismerősökkel is. Attól hogy nem mindig együtt vagytok, még nem múlik el a szerelem.


Lehet hogy soknak érzi hogy ennyire "lefoglalod", persze hogy látni szeretnéd, de mást is akar csinálni, másokkal is lenni. Lehet ez már annak jele, hogy túl késő, de még megpróbálhatod ami tőled telik. Például most nem kellett volna számonkérned, hanem megkérdezhetted volna hogy milyen napja volt, volt-e valamerre. Ha elmondja, akkor örülni neki, hogy jól érzi magát és beszélgetni vele. Holnap mondd meg, hogy nem akartad számonkérni, csak fáradt voltál, és beszélgess vele anélkül, hogy nyomást helyeznél rá. Ha látod hogy máshogy viselkedik, akkor megkérdezni hogy van-e valami baj, lehet hogy tőled független van gondja. Lehet csak szimplán nem tetszik neki hogy be kell számolnia mindenről amit csinál vagy ahol van, faggatásnak érzi vagy akármi. Vagy lefáradt. De az is lehet hogy lassan kihűlt a kapcsolat, ezt is számításba kell venni.

2019. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!