Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek jó lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jó lenne egy szerelmes versnek?

Figyelt kérdés

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Nagyon remélem , hogy te ezt olvasod

Az arcod gyönyörétől lassan elolvadok

Gond talán, hogy szeretlek?

Yack ez talán szerelmem ?

Oh, nem ez csak annyi, hogy szeretlek,

Neked soha rosszat nem tesznek!

S ha én téged látlak úgy érzem,

Zord életem széttépem !

Egy okért , hogy mond nekem: életem,

Rögvest ezt meghallom összeesem!

Ezt a verset írtam néked,

Túl sok sírtam érted !

Látom ,hogy mily gyönyörü vagy ,

Egyszer talán meghalgatsz!

Kívánom, hogy megcsókolhass !

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤



2019. aug. 5. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó :D
2019. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csicuki ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem vagyok egy nagy romantikus alkat de ez még nekem is tetszik.
2019. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, jó látni, hogy vannak itt még jó emberek,akik normálisan tudnak fogalmazni és kulturáltan viselkednek!
2019. aug. 5. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy vers nem csak rímekből áll. A szótagszámra és a tagolásra figyelj oda! Valamint nem tudom, hogy a helyesírási hibák és az értelmetlen szókapcsolatok csak gépelési hibák vagy nem?

Van rajta mit javítani, de látszik hogy szívből jött. De látszik hogy foglalkoztál vele és szántál egy kis időt rá.

A kérdés az volt hogy jó-e

A válaszom: elmegy.

Valamint a CÍM is fontos!

Csak így tovább, hajrá!

2019. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A versekhez sajnos nem értek, tehát azt nem tudom hogy annak jó lenne. De ettől függetlenül nem lett rossz.
2019. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát ha a helyesírási és a nyelvhelyességi hibákat kijavitod akkor jó lesz. Nem az a lényege a vers írásnak, hogy de istenem jöjjön ki a rím és a szótag szám. Az a fontos, hogy belőled fakadjon.
2019. aug. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!