Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ha egy fiú belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha egy fiú belém szeretett? Ha tényleg szívből szeret?

Figyelt kérdés
A fiú megcsókolt de volt már olyan hogy csak fogadásból akart velem lenni fiú. Honnan tudom ha a szándékai tiszták, hogy szeret?

2019. aug. 6. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
aki egyszer fogadásból megtenné alapból ki van zárva, elég gusztustalan dolog nem?
2019. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret azt tudni fogod. Ha csak játszik, akkor össze leszel zavarodva. Nem tudod hogy mit is akar, mert ő sem tudja. De hidd el, ha valaki szeret, akkor azt éreztetni fogja.
2019. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves #1 lehet Bem volt tisztán levehető hogy a fiú akiről most szóban az én ugyan az aki fogadásból csinálta.
2019. aug. 6. 15:05
 4/7 A kérdező kommentje:
*nem
2019. aug. 6. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:

jó csak ilyen után értelmes ember nem bízna meg benne

de azt csinálsz amit szeretnél, de magadra vess

2019. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval az előbb nagyon elírtam. A fiú aki fogadásból akart velem lenni az NEM, az a fiú aki most megcsókolt. Lehet megérttétek és én pattogok ezen, de azt akarom hogy tiszta legyen.

Bocsiiii

2019. aug. 6. 16:37
 7/7 anonim válasza:
100%
Magamból indulok ki ha szeret akkor keresni fogja szemkontaktust érdeklődik irántad próbáld közeledni hozzád megnevettet esetleg bókol figyelmesen meghallgat keresi a figyelmed.bár nem értem hogyan tudott csak úgy megcsókolni.Remélem segítettem szia
2019. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!