Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy belém szeretett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy belém szeretett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. Már pár hónapja bevallottam neki, de nem reagált. Igaz elég nyomulós voltam. Januárban véletlenül eltörte a kezem (kapus voltam és pont ő rúgta a labdát, szóval nem direkt csinálta), ezért kb. 2 hónapig nem is beszéltünk. Kis ideje voltunk osztálykirándulásom és akkor ő kezdett el beszélgetni velem. El fogok menni másik gimibe költözés miatt, de 20 km-re lesz a régitől. A barátnőmék is költöznek (csak ők persze máshova) Eléggé úgy viselkedik a fiú mintha tetszenék neki. Még kiránduláson megdicsérte a legjobb barátnőm fenekét, és messengeren is szívet írt a neve mellé. Velem viszont többet foglalkozik, többet néz rám órán, többet ír rám. Én próbálok úgy viselkedni mintha hidegen hagyna, mivel nem akarom megint elrontani. Utolsó ott töltött sulis napon egy kicsit megkönnyezett, de nem tudom hogy engem vagy a barátnőmet. Igazából egymás ellentétei vagyunk (mármint a barátnőmmel, külsőre és belsőre egyaránt), pl. neki barna a haja és a szeme és kicsit öntelt (de nem túlzottan, egyáltalán nem sértésnek szánom) én pedig szőke vagyok és zöldeskék szemű és visszahúzódó. Van egy fiú barátom, akivel rengeteget foglalkozom, de egyáltalán nem tetszik vagy ilyesmi. Múltkor elmentünk fagyizóba azzal aki tetszik, és jól elbeszélgettünk, de mikor ő megérkezett akkor elment. Bocsánat ha sokat írtam, vagy ha értelmetlen, csak eléggé izgatott vagyok a válaszokkal kapcsolatban. :)

2018. jún. 19. 12:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem talalkozzatok a n,aron es beszelgessetek sokat a sulitol kotetlenul es akkor majd kiderul .A baratnodet meg probald meg kinyomni a kepbol vagyis ne beszelj rola ha ott van a srac es nezd meg ,hogy o szoba hozza -e?! Ha igen akkor kerdezz ra ,hogy bejon - e neki mert ha nem kerdezed meg es nem lepsz akkor sosem fognak kiderulni ezek a dolgok! Amuuugy meg szurkolok neked! Sok siker!!😘
2018. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! <3
2018. jún. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!