Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Úgy érzem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?

Szóval az iskolában volt egy szerelmem(fiú).És aztán kiderült hogy ő is szerelmes belém.Aztán ugye a barátom lett.De a következő évben meg folyamatosan gúnyolták a barátai, meg engem is az enyémek.És aztán már nem is szóltunk egymáshoz.Nem beszéltük meg hogy befejezzünk meg semmi.De én végig szerelmes voltam belé.De úgy elvoltam, mivel minden nap láttam meg minden.De aztán az idén mindketten elmentünk gimibe.(nem ugyanabba)és nekem nagyon hiányzik.És nagyon szerelmes vagyok belé.Nem tudom mit csináljak.Legszívesebben leinnám magam.


2016. szept. 3. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Alkoholmérgezés valóban segít, ha meghalsz, akkor nem fogsz ilyesmire gondolni -_-

Várj, idő kell ennek, majd találsz másik fiút :D

2016. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen az általános... Mindenkit csúfolnal mindenért. Ezeket le kell szarni magasról! Nem szabad engedni, hogy mások befolyásolják a kapcsolatod.


Az utolsó mondat annyira nem volt nőies, de ha úgy érzed ez segít rajtad, akkor csináld.

15F

2016. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ha a régi osztálytársaid azért piszkáltak titeket mert jártatok akkor ennek már nincs határa mert már más más iskolába jártok már nem piszkálnának titeket. Adj neki egy eselyt
2016. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Illetve ha úgy érzed segít ha beszélsz róla valakivel, akkor írj nyugodtan. :)

2-es voltam.

2016. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszkat.Az italt utálom, de azt mondják akkor ,,jobb lesz".Mindenesetre nem fogom kipróbálni azt hiszem.Mégiscsak gyerek vagyok még.És éppen tegnap a közös Viber csoportban megkérdezték hogy vannak-e szép lányok az iskolájában.És felsorolt pár nevet.Utána is nagyon elszomorodtam meg sírtam.Ő már rég túllépett rajtam é meg nem tudok ezen az egész ügyön.
2016. szept. 3. 22:41
 6/6 anonim válasza:
Ha szerelmes volt beléd, akkor lehet még mindig szeret, de addig míg nem beszélsz vele nem fogod megtudni. Ha még mindig szereted, akkor beszélj vele, küzdj érte, mondd el, hogy mit érzel, de ne add fel. Egy próbát mindenképp megér, hogy beszéljetek, mert ha nem beszéltek, akkor nem fogja ő sem tudni, hogy te mit érzel és te sem fogod tudni, hogy ő mit érez. Próbáld meg, én azt tanácsolom, de a te dolgod, hogy megfogadod-e ezt a tanácsot. Szurkolok neked és jó lenne, ha összejönne nektek. :) Az meg, hogy más gimibe jártok még nem jelent semmit, ugyanúgy találkozhattok, együtt lehettek és ne érdekeljen, ha mások csúfolnak, máskor ne figyelj rájuk, a te életed, ha te boldog vagy, csak az érdekeljen. Az alkohol pedig nem megoldás, ha kijózanodsz, akkor a probléma ugyanúgy ott lesz, nem fog megoldódni az alkoholtól.
2016. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!