Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam hogy bejövök-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

1: 2 hónapja chatelünk és mindig nagyon kedves velem neha még bókol is olyanokkal hogy szep vagyok meg nagyon fontos vagyok neki. Ez egy jel hogy tetszem neki? (élőben is ismerem a sulibol)


2:fiuk: ha egy lany tetszik de feltek konkretan elmondani hogy tetszik akkor milyen jeleket adtok nekik?


3: Fiuk: elvarjatok egy lanytol hogy kezdemenyezzen ha felenkek

L



2019. aug. 11. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

1: Szerintem bejössz neki, csak lehet ő is egy kicsit félénk, már elhívhatna, hogy találkozzatok.


2: Bókolás, flörtölés, meg ugye elhívom találkozni.


3. Kezdeményezhet a lány is, de legalább annyit csináljon, hogy konkrét jeleket ad, hogy én is bejövök neki. Ha passzív vagy, én biztos nem fogok utánad futni, mert úgy veszem, hogy nem érdekellek. Arra meg kár időt pazarolni.


Bátorság és remélem összejön a dolog.

2019. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Várom a további válaszokat

2019. aug. 11. 18:49
 3/4 anonim válasza:

1: Személy szerint én ilyeneket csak olyanoknak írnék, akik bejönnek nekem


2: Körül próbálom írni jelekkel, pl. elhívom randira a "randi" szó megemlítése nélkül, viszonylag sokat mosolygok körülötte, viszonylag gyakran rápillantok


3: Nem várom el konkrétan, de szerintem annak kellene kezdeményezni, aki "fél" attól, hogy elszalaszt egy lehetőséget, azaz jobban vonzódik az adott illetőhöz, mint az adott illető hozzá

2019. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat és amugy ma összejöttem a fiuval
2019. aug. 22. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!