Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm h elolvasod! (kicsit hosszú lett)

Van 2 fiú akikkel szimpatizálok igy egyszerre és most nem dönteni akarok csak kíváncsi vagyok h más is volt-e ilyesmi helyzetbe és hogy mire hallgatott inkább az eszére vagy a szívére.

Tehát az egyiket pár hete ismertem meg nagyon rendes aranyos nagyon sokat bókol és télleg latszik rajta hogy nagyon kedvel és azt csinálja amit én szeretnék. A másik fiú az osztálytársam vele volt h évközben jóba voltam elvoltunk vele eddig mindig is haveri viszonyban voltunk igaz volt egy kis fellángolásom iránta de az mar elmúlt viszont mikor legutóbb taliztunk jelezte felém hogy többet érez mint barát pedig eddig a nyáron még nem is beszéltünk.

Na és az a probléma hogy az első fiúnál nem érzek semmit pedig az eszem azt mondja h vele kéne lennem mivel ő jó hozzám de még sem vonzódom hozza és nem mozgat meg bennem semmit.:(

A második fiú meg vele sokkal könnyebben megy a beszélgetés igaz lehet mer már annyi éve tudunk egymásról és félek h a szívem felé húz.

Szóval csak az a kérdésem hogy melyiket kellene figyelembe vennem hogy az eszem mint mond vagy hogy a szivem? Melyikre jobb hallgatni?

Előre is koszonom a valaszokaat!!:)



2019. aug. 14. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen a szívedre hallgass. Ez egyértelmű kérdés
2019. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs vonzalom, nem sokat ér a másikhoz menni. Elhiszem hogy kedves, de ha nincs meg a kontakt, felesleges.
2019. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokaat!!

(Kedves masodik en mindenkinek zöld kezet nyomtam nem en szazalekoltalak le)

2019. aug. 15. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ezt tudom jól. Azok a jöttment gyökerek százalékolnak le, akiknek nincs jobb dolguk.


*


Szóval nem neked szántam amit írtam, hanem "azoknak"!

Remélem hamarosan tisztázódnak a dolgok a kérdést illetően.

2019. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!