Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az eszemre, vagy a szivemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre, vagy a szivemre hallgassak? :D

Figyelt kérdés

Nos,van 1 nagyon friss kapcsolatom,10 napos.

Eleinte elég jó volt,normális volt facen is,meg élőbe is.

Mostanában pedig elég fura,vagyis úgy beszél velem mint a kutyával,facen flegmázik,les*ar,alig ír vissza.

Most nyaralni van egy ri**c barátnőjével,azt ígérte mindennap felhiv.

De nekem kell írni,hogy hivjon már,de akkoris 5 percekre hiv,mert nem ér rá..

Mindenből engem hoz ki hibásnak+ állandóan okoskodik nekem

Szivem szerint,mivel szeretem nagyon,vele maradnék,de valamiért nagyon úgy érzem,hogy nem kéne erőltetni,és szakítani kéne,ezt emlitettem neki,de aztmondta nem szakithatunk meg ilyenek.

De én nem akarom ezt tovább folytatni..szerintem nincs értelme,nem érzem hogy igazán szeretne.

Egyébként 18/F

Barátnőm 16


2018. jún. 24. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szégyent hozol nem csak a generációnkra, de az emberiségre is.
2018. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha így viselkedik veled, akkor inkább lépj tovább. Fiatal vagy még, előtted az élet :)

Vagy ha tényleg annyira szeret, akkor ha haz megy, üllj le vele és beszéljétek meg, hogy miért csinálja azt,amit?

2018. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
szégyent hozzol az F-re.
2018. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakits
2018. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok,exem 16,ugyan ezt csinálta 1 év után,szakítottunk is tegnap.

1 hét azért lószar,jóformán csak ismerkedtek,nem várhatod hogy körülötted forogjon a kis élete,bár a flegmázás valóban nem szép tőle,de meg is értem,kicsit ijesztő hogy így hivogatod,a házasok szoktak minden nap telefonálni ha egyikük üzleti úton van.

2018. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tíz nap után így viselkedik?! Akkor mi lesh később? "Eleinte nagyon jó volt?" Hát még most is az elején vagytok, ne viccelj már :D


Minimálisan sem tisztel téged, ha flegmázik és leszar, és mindenért téged okol. Egyáltalán miért lehet téged okolni ennyire kevés idő után? Már most viták vannak? Te jó ég, szerintem nézd külső szemlélőként a dolgokat, és egyből látni fogod, hogy ez a "kapcsolat" röhejes.

2018. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedre hallgass, a szíved hülye, mint a segg. Bár a kérdésed alapján tök mindegy mire hallgatsz, az eszeddel sem mész sokra.
2018. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tapasztalatnak jo ez, de ne varj feludulest.
2018. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!