Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SadSpook kérdése:

Hogyan kérdezzem meg hogy lesz-e a barátnőm?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem, éés már túl vagyunk a "tetszel nekem" storyn, dee nem tudom hogy kérdezzem meg tőle, hogy esetleg lenne-e a barátnőm. Vagy esetleg hol lenne a legcélszerűbb elmondani neki, kicsit lusta sétálni,

de legutóbb igy meggyőztem. (Én 16, ő 15)



2019. aug. 18. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Sose értettem, miért kell ezt megkérdezni? Ha úgy tesztek, mint akik járnak, akkor a barátnőd, ha nem, akkor nem.
2019. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Vidd el egy randira, aztán kiserd haza, nézz mélyen a szemébe és egyszerűen kérdezd meg hogy lennél a barátnőm?
2019. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindig is számított hogy megkerdezte a srác. 16l
2019. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mi alatt értem azt hogy járunk? Tegyük fel megtörtént eset, az előző barátját ismertem, és a pali szétterjesztette hogy a barátnője, pedig még egy ölelést se mert adni. Hogy muatssam hogy a barátnőm?
2019. aug. 18. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Épp ezért érdemesebb megkerdezi hogy szeretne e
2019. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, lenne-e hivatalosan is a barátnőd. Ha azt mondja igen, megcsókolhatod mondjuk, az elég kifejező
2019. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek el este valahova vacsizni,vagy fagyizni és mondd azt hogy "Lennél a barátnőm?".
2019. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tőlem a barátom nem kérdezte meg. De elég nyilvánvaló volt hogy együtt vagyunk, mindig találkoztunk, kézenfogva mentünk, puszikat adott. Jó mondjuk egyszer emlékszem hogy a padon ültünk és vagy ő vagy én, már nem emlékszem de megkérdezte hogy akkor most mi hogy van.

Üljetek le egy padra és amikor mondjuk beszéd helyett csend van, akkor nézz rá és kérdezd hogy szeretne e a barátnőd lenni.

Én valahogy így tudom elképzelni.

2019. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!