Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg a lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a lányt? Érdemes-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rövid bemutatkozás rólam. Marci vagyok: 16 éves. Gitározok, Zongorázok és az informatika irányában programozok is. Megismertem egy lányt 2-3 hónapja akiben nagyon sok közös jellemzőnk van. Nagyon jól megvagyunk, sokat beszélgetünk, azonban nagyon elfoglalt.


Itt jön a bibi.


Nagyon tetszik nekem a lány. Többször hívtam helyekre, ahová közösen el is mentünk. Azonban így az iskola vége felé valahogy mindig beütött valami ami miatt ő nem tudott eljönni. Kiemelném, hogy nagyon sokat beszéltünk. Azonban az előző héten lebetegedett és nagyon rosszul érezte magát. Ekkor egy kissé eltávolodtunk. Egyre kevesebbet beszéltünk telefonon is. És ma eljutottunk oda, hogy kb. teljesen érzéketlenül (eddig tele volt örömmel, érzelmekkel a beszélgetésünk) mindenféle hosszabb párbeszéd nélkül kezdett el beszélni.


Igaz, nemrég volt a szülinapom és mikor ő boldog szülinapot kívánt kicsusszant egy "annyira szeretlek" a számon ami kissé hirtelen érte őt. Eddig a pontig tisztára úgy állt a kapcsolatunk, hogy simában összejöhetünk. Most viszont vannak kétségeim.


Mit csináljak szerintetek?

Kérlek segítsetek. Egyre inkább gyötör ez az érzés.


(Annyit kiemelnék, hogy a lány nem a hisztizős kategóriába tartozik. Nagyon szereti a zenét és jól tűr mindent. Más mint a többiek. Ha esetleg kérdeztek valamit ami a válaszadásban segít szívesen megválaszolom.)



2019. jún. 3. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem beleírni.

Többször is meg akartam kérdezni tőle, hogy van-e kedve komolyabb kapcsolatba belekezdeni. Azonban mindig rámtört amolyan Deja vu érzés régebbről. Mikor más lányoktól szerettem volna ugyanezt megkérdezni, de utána jött az elutasítás. És kb. a baráti kapcsolatom is velük el lett vágva. Nem szeretném ugyanezt átélni.

2019. jún. 3. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha te eleve úgy viszonyultál hozzá, hogy barátnődnek szeretnéd, nem pedig havercsajnak, akkor ne aggódj azon hogy visszautasít. Megelégednél tényleg, igazán komolyan egy haveri kapcsolattal?

Próbáld meg felvenni a szálat, ahol kicsit eltávolodtatok egymástól. Ismerkedjetek,mászkáljatok el együtt valahova, aztán puhatolózd ki hogy mégis mit szeretne. De nem kéne lerohanni az összes nagy érzelmeddel, hátha elijed.

2019. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sokáig csak barátkoztok és nem sok változik a találkozgatások közt, akkor beled un. Legközelebb, ha sikerül valahova elhívni, akkor legyél vele sokkal közvetlenebb, ulj/állj hozza közelebb, néha érintsd meg és nézz sokat a szemébe. Az érintések nagyon fontosak és a lány is nagyon tudja elvezni ezeket.
2019. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak barátként tekint rád. Fiatalabb koromban nekem is voltak naiv pillanataim amikor nem ismertem fel időben, hogy egy srác nem csak haverkodni akar. Majd jött egy elszólás, vagy olyan cselekedet amitől egyértelművé vált és tőlem teljes hátraarc. Nem akartam etetni.


Szerintem hívd el randizni, vesztenivalód nincs vele. Ha tényleg nem akar semmit kénytelen lesz kerekperec visszautasítani. Ami fájdalmas, de jobb mint a bizonytalanság.

2019. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!