Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Ti jártatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti jártatok már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, hogy jelenleg van egy híres énekes, aki nagyon tetszik nekem minden szempontból, de már sajnos rég meghalt, és engem ez az egész kezd teljesen felemészteni belülről, hogy őszinte legyek. Rengeteg világhírű előadóért rajongtam már életem során, viszont ő valahogy más, mint a többi. Elég régóta vagyok a megszállottja, pedig én általában csak 2-3 hónapig szoktam valakit így bálványozni, mert aztán egyszerűen elmúlik a "fellángolás". Tudom jól, hogy nem lehetek szerelmes belé, mert soha nem ismertem személyesen, de ennek ellenére mégis valami hasonlót érzek. Ilyenkor egyébként azzal nyugtatom magamat, hogy már halott, és simán a nagyapám is lehetne, ha még élne, de aztán valahogy ezt mindig elfelejtem. Nagyon kaki érzés. :( Most tényleg nem ilyen tipikus tinédzserkori rajongásról van szó, hiszen ez már közel egy éve tart, ami hozzám képest hosszú idő. Ha nem tudtok segíteni, akkor a hasonló tapasztalatokat is szívesen veszem. Köszi előre is. (: (18/L)

2019. aug. 19. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki az az énekes?
2019. aug. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez teljesen lényegtelen a kérdés szempontjából, de Jim Morrison az.
2019. aug. 19. 04:26
 3/4 anonim ***** válasza:
pszichológus
2019. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

People are strange.Amúgy majd elmúlik , nekem is vannak ilyenek , vagyis voltak, de nem paráztam rá és kész.

Szerintem ő egy olyan ember neked aki a dalain keresztül telyesen megért és ezért erzed ezt.

Kétlem , hogy az lenne hogy hű de leszop@tnád vagy hasonló.

2019. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!