Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell viselkedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni egy lánnyal ha menstruál? (Lányok és fiúk is írhatnak) 16F

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Én akkor hisztisebb vagyok szóval ennek tudatában olvasd. Én ha a barátnőd helyében lennék, annak örülnék, hogyha gondoskodnál rólam (nem túlzottan, mert nem vagyunk halálosan betegek, csak egy természetes folyamat megy át rajtunk) és ahogy már vki írta is hagynád, hogy csak nekem legyen igazam. Túl sok jóval nem szolgáltam, de remélem, hogy vkinek hasznos lesz🤷✌️
2019. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előzőek írták, ilyenkor nincs szükség arra, hogy hercegnőként kezeljenek minket, nekem személy szerint tökéletesen elég az, ha talán egy kicsivel figyelmesebbek velem, mondjuk annyira, hogy elnézzék, ha kicsit kiakadok valami miatt vagy hangulatingadozásaim vannak... Bár én általában nem híresztelem, ha megvan, szóval nem is várom el, hogy másképp viselkedjenek velem.
2019. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem kell úgy bánni olyankor se, mint egy törékeny kislánnyal, barátom tudja, hogy előtte többet eszek, olyankor néha elvisz sültkrumplizni :D Meg amikor nagyon fáj a hasam, akkor simogatja, meg azt is tolerálja, hogy 6x olyan bújós vagyok, mint általában. :) ezek apró kedvességek, ez pont elég.
2019. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
22%
Ugorj kordon mögé és dobálj csokit neki :P
2019. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!