Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem fogom már elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom már elfelejteni?

Figyelt kérdés
Általános iskolába volt egy srác akibe én szerelmes lettem. Körülbelül 12 éves lehettem. Végig bele voltam szerelmes. Amikor közép iskolába kerültem évfolyam társak lettünk. Neki már volt akkor barátnője. Én akkor is szerelmes voltam belé nem tudtam elfelejteni. Nem mondtam még neki mert nem akartam tönkre tenni a boldogságát meg persze balhét sem. Egész közép iskola úgy telt el, hogy csak ő belé voltam szerelmes. Több mint 6 éve szerelmes vagyok belé. Nem tudom fogok e mást így szeretni mint őt. Nem tudom kiverni a fejemből.
2019. máj. 21. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg látod addig nem. Minden szálat el kell vágnod tőle, a többit megoldja az idő.
2019. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy légy résen, mikor lesz szabad :)

És tudod, szokták mondani a régi tűzoltók.

" Csak az a csaj foglalt, akin fekszenek"

Szerintem ez a srácokra is épp így igaz :)

De becsülendő hogy így döntöttél. :)

2019. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, nekem közel a hatvanhoz is sokszor eszembe jut az első szerelem. 8.-os voltam, táborban kapott el, sajnos viszonzatlan volt. 6-7 év után egyszer láttam utcán, hát levert a víz. Azt az érzést nem éltem át azóta se.
2019. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!