Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek az exemnek, es o is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kfjkejfvi kérdése:

Tetszek az exemnek, es o is nekem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval 3-4 honapja voltunk egyutt, de aztan szakitottam vele mert tulsagosan feltekeny lettem azert mert egy masik lannyal beszelgetett. Nem volt koztuk semmi komoly, csak en borultam ki nagyon.(azota megtanultam kezelni a feltekenysegemet) De ugye elkezdodott az iskola, es amikor meglattam evnyiton, ujra beleszerettem. Mint kiderult, o is belem.(Ezt onnan tudom, hogy amikor lepacsiztam a legjobb haverjaval odasugta nekem, aztan elment.) Nemtudom mit csinalajak, mert az egyik legjobb fiu baratom nincs nagyon oda erte, amit meg tudok erteni, mert egy flegma pocs. Szoval van valami tanacsotok? Kire hallgassak? A vagyaimra vagy a legjobb baratomra?

18/L



2019. szept. 2. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, valószínűleg anno nem azért jöttetek össze mert undorodtatok egymástól.
2019. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgyis a vágyaidra fogsz. Fogadd vissza azt a flegma p*öcsöt. 👌✌
2019. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért hallgass a vágyaidra, mert így olyan tapasztalatokat szerzel, amik később a javadra válnak, és már nem lesz kérdés, hogy a vágyadra hallgass, vagy egy józan észre. A tapasztalatok után a vágyad összhangra talál a józan ésszel.

Sok dolog befolyásolhatja azt, hogy a legjobb barátod nem bírja az exedet, és az is, hogy miért szakítottál vele anno. Nem véletlen, hogy most is "flegma p*cs"-nek nevezted őt, te is érzed, hogy nem a legjobb választás a srác.


Én is próbálkoztam, de mindig éreztem, hogy nem feltétlen a legjobb döntés, csak erősebb volt az -"annyira tetszik, meg olyan jó vele..." Aztán az köd elszáll, és marad, hogy amúgy nem bírjátok annyira elviselni egymást (vagy összecsiszolódtok, ki tudja, bár ebben annyira személy szerint nem hiszek). Ezek után ha éreztem valakinél, hogy nem okés, hiába vonzott nagyon, nem is mentem bele. Nem is volt erős annyira a vonzalom, mert egyszerűen tudtam, hogy nem érdemes megpróbálni. :)


A mostani barátommal azért is vagyunk meg ilyen jól, mert mind a ketten tudtuk, mit keresünk, nem csak a vágyaink vezéreltek: vonzódtunk egymáshoz, és ahogy ismertük meg egymást, egyre jobban biztosak voltunk abban, hogy nekünk jó lesz együtt. Imádjuk egymás személyiségét!



Hiába mondta nekem anno más, meg éreztem is, hogy ezzel meg azzal a palival nem biztos, hogy sokáig fog tartani, meg kellett próbálnom. Ha hallgattam volna a többiekre, nem értem meg, nem tapasztalom meg a saját bőrömön a dolgokat.

(Plusz lehet, hogy nincs is igazuk.)


Szerintem próbáld meg, aztán meglátod, mi lesz belőle. Tanulsz magadról, a kapcsolatokról... Hajrá! :D ( ráadásul ezek mindig olyan izgi dolgok!:D (banyek, úgy beszélek mind valami vénlány :D:D:D))


22/L

2019. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!