Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha az anyám...

Mit csináljak, ha az anyám elvette a telefonomat, és a nevemben írogat az exemnek?

Figyelt kérdés
Objektív szemmel nézve a volt barátom maga volt a tökély: vicces volt, figyelmes, kedves, udvarias, odaadó, és nagyon szeretett. Csak az volt a baj, hogy kezdtem magamat elhagyni mellette: nem lustaságból, hanem mert elvárta, hogy állandóan vele legyek, és ezáltal mindenhova rohannom kellett, hogy kielégítsem az igényét. Az elején még ment, utána kezdtem összeomlani, hanyag lenni. A végén szinte teljesen tönkrementem, és már kimozdulni sem volt kedvem. Másfél évig bírtam mellette, utána szakítottam vele. Anyám imádta a srácot, szerinte nem érdemeltem meg, és sokszor hangsúlyozta, nem érti, mit eszik rajtam. Szerinte ő egy imádnivaló, cuki srác, én meg fölényes bunkó hárpia. Sokszor mondogatta: ha nem szeretem, szakítsak vele. 3 hónap után összeszedtem a bátorságomat és otthagytam. Azóta megbolondult. Amikor hazajöttem, követelte, hogy mondjam meg neki, hogyan szakítottunk, elvette a telefonomat, és azóta sem adja vissza. Onnan tudom, hogy a párommal beszélget, hogy reggelenként én kelek fel elsőnek és a töltőn lévő telefonban olvasom a beszélgetéseket. A nevemben ír neki! Amikor meglátja, hogy nálam van, kicsavarja a kezemből, és elteszi a nadrágzsebébe. Volt olyan üvöltve követelte, adjam vissza a telefont. Azt mondta, hogy a telefont ő vette, joga van visszakérni. És amíg az ő főztjét eszem, az ő pénzéből öltözködöm, vásárolok, járok különtanárhoz, nincs jogom beleszólni. A fejemhez vágja, hogy én nem tanulok, csak döglök egész nap. Igazából ez igaz: tavaly ősszel kezdődött, amikor a párom elvárta tőlem a 100%-os figyelmet. De olyan szinten, hogy azt az időt is sajnálta tőlem, amikor tanultam. Kb. 3 hónapig "ingáztam", utána kezdtem lecsúszni. Jelenleg ott tartok, hogy napokig nem fürdök, bukásra állok 2 tárgyból, nem járok sportolni, pedig imádtam. Nincs kedvem semmihez, emberek közé sem akarok menni, legszívesebben csak a szobámban gubbasztanék egész nap.
2015. febr. 25. 19:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
18 voltam, amikor ez a cirkusz kezdődött, most vagyok 19.
2015. febr. 25. 19:13
 3/36 anonim ***** válasza:
7%
Én is így vagyok :(. csak nekem a barátnőm családja nem fogad el :( ez nagyon szivenütött :(
2015. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
32%
De most van időd, nem? Kezdj el sportolni.
2015. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
66%
Anyukaddal beszelned kene. Mar nem vagy gyerek szoval nem teheti ezt.Mondd meg neki,hogy te nem erre vagysz,es ha ezt folytatja el fog magatol forditani. atelefon ugyben csak annyit tudok javasolni hogy vegyel magadnak egy ujat. es beszelj az exeddel hogy tisztaban legyen vele,hogy nem te irogatsz neki.
2015. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem merek, lehet hülyén hangzik. Sportos vékony alkat voltam, azóta eléggé meghíztam. Igazából szinte szégyellek eljárni, mert hogy úgy érzem, kibeszélnek: "nagyon meghízott". Volt, hogy tettek már rám megjegyzés. És olyan szinten érzem magam "szarnak", hogy szégyenlem magam mások előtt. Meghíztam, "kipattogtam", megcsúnyultam.
2015. febr. 25. 19:20
 7/36 A kérdező kommentje:
Ráadásul van hogy egész éjszaka fent vagyok, mert "félek", nem tom mitől. Pénzem sajna nincs (anya nem ad), dolgozni meg érettségi előtt nincs energiám.
2015. febr. 25. 19:23
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat, de kicsit "sokkolt" Édesanyád viselkedése...hogy lehet ilyet csinálni?!


Sajnos nem tudom mit tehetnél. A volt barátod tudja, hogy nem veled beszélget igazából? Mert lehet, hogy el kéne neki mondanod, ki tudja miket irkálhatnak :s


Próbálj nem erre koncentrálni, tanulás, esetleg barátnők.

2015. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Sajna nincsenek barátaim, sosem volt egy barátkozós típus, de a barátom mellett senkire sem volt időm.
2015. febr. 25. 19:27
 10/36 A kérdező kommentje:
De az a durva, hogy ezt leszámítva teljesen normális. Főz rám, mos rám, "pénzel", mintha mi sem történne. Két dologért cseszeget: hogy miért nem szedem össze maga, és amikor az exemről akarok beszélni.
2015. febr. 25. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!