Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítenének? Nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenének? Nem tudom hogy kéne leszólítanom.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy busszal járok haza, amikor először megláttam (pár napja) egyből megtettszett nagyon szép. Az a baj hogy semmit sem tudok róla azon kívül hogy a mellettem lévő házban él, hogy kéne hozzá szólnom? Szerintem az első benyomás fontos szóval nem szeretném elrontani. Mit kéne mondanom?

2019. szept. 5. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ha sok dolgot cipel pl felajanlhatod hogy segitesz kozben mondd el, hogy kozelben laksz es, hogy lehet neki nem tunt fel ez, meg mondd el neki hogy nagyon szep es lenne e kedve talizni:D de ha nem cipel semmit akkor is leszolithatod max elkuld akkor meg tudni fogod hogy ugyse lett volna eselyed .. en tuti nem haragudnek meg mert leszolit egy srac es cukin bevallja hogy bejovok neki. Amugy eleinte siman szemezhetsz is vele.
2019. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Szia, te is mész haza, milyen napod volt?
2019. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpi, hogy élőben akarsz vele beszélni. Ez azért elég tökös dolog s mai világban. Ha normális a csaj, akkor bármit is mondasz szerintem értékelni fogja, hogy magadtól odamentél! Hajrá!
2019. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!