Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes próbálkozni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni vagy veszett ügy?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy teljesen tanácstalan vagyok. Van egy fiú, aki nagyon régóta tetszik, pedig egész nyáron nem láttam és nem beszéltünk, de még úgy sem tudtam kiverni a fejemből. Teljesen be voltam zsongva, mikor nyár végén összefutottunk és beszélgetést kezdeményezett, ami hosszabb volt, mint előtte bármikor.


Van egy nagyon jó barátom, aki régóta össze akar hozni a legjobb haverjával és eddig viccnek vettem. Aztán találkoztam vele párszor az utóbbi hetekben és nagyon megdöbbentett, de egyik pillanatról a másikra szinte teljesen kiverte a fejemből a kiszemeltem és nem értem mi ez az egész.


A probléma az, hogy az első fiúval lehet alakulhatna valami, mert látok érdeklődést felőle, már a szünet előtt is éreztem, viszont nem lenne a részemről őszinte már a próbálkozás, ha most keresne. Az új fiú meg különösen vonz, csak a barátom miatt is kínos lenne közeledni, meg igazából nem is ismerem és haverkodunk meg jófej, de nála nem érzek akkora érdeklődést.


Érdemes ettől a sráctól akarni valamit, vagy ez csak egy fellángolás és, ha kicsit kerülöm, akkor visszaáll a rend és tudom fogadni az eredeti tervek szerinti közeledést?


18/l


U.i.: Nem kihasználni akarok senkit, az első srácot tényleg nagyon megszerettem, de 1-2 hét alatt teljesen háttérbe szorult ez az érzés valahogy.


2019. szept. 12. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányként neked nem kell probalkoznod.

Megdöbbentő, hogy 18 vagy,végig azt hittem,14 körül vagy. Az egész történet meg leírás alapján

2019. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan mintha az első srácra egy ideaként néznél, elképzelted hogy milyen és áradoztál utána, de valószínűleg köze sincs ahhoz a képhez. Ha nyár végén volt a leghosszabb beszélgetésetek, akkor gondolom nem sokat társalogtatok.


A másik srácot kedveled és érdekesnek találod, normális hogy pár találka után nem fogsz repdesni a levegőben. Viszont érezhetően mutatsz iránta érdeklődést, úgyhogy miért ne lehetne találkozgatni? Az nem játszadozás, hogy kedveled és szívesen vagy vele, de nem tudod még mit érzel vele kapcsolatban. Majd idővel tisztább kép lesz.


Szóval nem kell erőltetni semmit, találkozz vele míg le nem tisztulnak az érzéseid. Attól hogy együtt töltitek az időt, nem kell semminek történie, főleg nem kell automatikusan párkapcsolatba kerülni vele.

2019. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!