Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti ha nevettek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ha nevettek vagy mosolyogtok (esetleg kicsit vigyorogtok) amikor megjelenik egy korotokbeli pasi akit ismertek az mit jelent?

Figyelt kérdés
Szoktatok vigyorogni amikor megjelenik egy pasi aki bejön nektek?Vagy ez azt jelenti,hogy nem jön be nektek?Tudom különbség van mosoly és nevetés között is.Melyik mit jelent ilyen helyzetben.Volt egy csaj aki meglehetősen mosolygott/vigyorgott amikor mellette álltam (ő egy asztalnál ült egy kávézóban én meg ott beszélgettem mellette valaki mással aki szintén állt,és feltűnt,hogy mosolyog feltűnően,illetve többször összenéztünk).Ez mit jelent?Bár inkább a fő kérdés érdekel?Nálatok mit jelentenek ezek a jelek?:D.Egyik barátnőm azt mondta,hogy ő mindig vigyorog meg nevet ha egy olyan férfi jelenlétében van aki bejön neki.Szerintetek?18/F

2019. júl. 12. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmikor sem mosolygok, aztán találgass, hogy tetszel-e vagy nem.
2019. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszel neki vagy jó volt szemezni. De az igazság az én köszönéskor szinte mindig mosolygok:))
2019. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű szimpatikus vagy neki ha mosolyog!


Bár én sokszor szoktam nevetni,majd mikor befejeztem ránézni valakire,meet engem néz,és zavar!


Szval nem hiszem h ha nevet az miattad lenne!Bár kitudja!🤷


Meg én akkor szoktam mosolyogni,mikor esetleg zavarba hozok egy fiút!

2019. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert*
2019. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok hogy mindenkire mosolygok, vigyorgok, nevetek, akit ismerek és meglátom. Bár aki bejön nála még izgulni is szoktam.

Ember függő.

2019. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem.Igazából az volt a szituáció,hogy miközben néztünk egymás szemébe ő elmosolyodott aztán elrántottam a tekintetemet(kicsit zavarban voltam),mármint nem tudom eldönteni,hogy mosolygott vagy vigyorgott,mert nagyon csalfa volt a mosolya :D.Egyébként van különbség ilyen esetekben vigyor és mosoly között?
2019. júl. 13. 12:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,és azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy csak látásból ismerem.Még nem beszéltünk,de biztos hallott rólam.
2019. júl. 13. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#3Talán az a különbség,h vigyorogni akkor szoktam,mikor valami hülyeséget mondok valakinek akár baráti társaságban,de mosolyogni akkor,amikor inkább vonzó szeretnék lenni,egy fiú szemében!


Mert valljuk be,az eléggé fura ha úgy bámulok egy pasit aki tetszik,h már beállt az álkapcsom is,és úgymarad a szám!😅😂😂


Elég ijesztő!Mindenesetre is,ha látod h elpirosodik,vagy lesüti a szemét és mosolyog mikor megjelensz,akkor nagy valószínüséggel elcsábítottad!😉😁

2019. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon mosolygok ilyen helyzetben, max ha ő is engem néz. Mondjuk akkor vörös arcal, zavart mosolyal elfordítom a fejem.


De szerintem is tetszel a csajnak.

2019. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!