Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon én is bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akit már évek óta ismerek, de egyenlőre csak néha köszöntünk egymásnak. Ezen a héten elmentünk egy kirándulásra, és valahogy közelebb kerültunk egymáshoz. A lány 1 évvel fiatalabb, de nagyon érett. Vicces, kedves jófej, bár külsőre (másoknak) nem 10/10 nekem nagyon tetszik. Sokat gondolkodtam hogy be e jövök neki, de féllek hogy félreértelmezem a jeleket. Tehát, azért gondolom hogy én is bejövök neki mert: Szinte az első rendes találkozásunknál 4 órát beszélgettünk, és csak 2-en, sokszor keresi a társaságom (elhív filmezni a szobájukba, szól hogy a buszon üljek mellé, megkér, hogy húzzam fel, hogy üljek mellé hogy tehesse a vállamra a fejét ,és minden szavamra figyel, és a szar vicceimen is nevet, illetve keresi a szemkontaktust. Még azokat a barátait akiket 1-2 éve ismer, a társaságom miatt otthaggya. Attól féllek hogyha nem lépek, akkor oda jutok ahol a többi haverom van aki már több éve ismeri, FriendZone. De viszont ha lépek valamit, és félrenéztem és csak barátkozni szeretne, akkor minden megváltozna, és nagyon sajnánám. Van ötletetek mit tegyek? Esetleg nem teljesenegyértelű jeleket, hogy megtudjam hogy be e jövök neki... Előre is köszi a válaszokért. :)

Ja és 16F.



#lány #szerelem #bejön #kirándulád
2019. jún. 22. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj, és még kifelejtettem, hogy ezt mind amit leírtam, (annál a résznél hogy "azért gondolom hogy én is bejövök neki:....) azt mind 2 nap után, tehát mondhatni úgy hogy 2 napja ismerjü egymást, ami persze nem igaz, mert már pár éve látom őt iskolába, szinte minden nap, de eddig nem beszéltünk. Remélem értitek, mire akartam kilyukadni, amúgy a gyors és hasznos válaszokat nagyon megköszönném.
2019. jún. 22. 12:32
 2/5 Thispain ***** válasza:
A jelek alapján bejössz neki.
2019. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is :)
2019. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És van ötlet hogy hogyan mondjam el neki? Vagy hogy próbáljam ki hogy valóban be e jövök neki? Minden ötletet szívesen várok.
2019. jún. 23. 16:26
 5/5 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki :D Próbálj meg lassan közelíteni felé, rávezetni hogy amúgy neked bejön. A hosszú szemkontaktus például ilyen, tehát ha a szemedbe néz, akkor ne nézz el rögtön, tartsd meg, és ha már öt perce így ültök csendben, az már jelent valamit. Kérdezz diszkréten arról, hogy milyennek érzi a kapcsolatot veled. A vallomást is esélyesnek találom, na persze nem üzenetben, mert ott eléggé kétértelmű válaszokat kaphatunk. Ne hagyd elúszni a lehetőséget.
2019. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!