Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejön. Hogy valljam be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön. Hogy valljam be neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Tanév eleje óta tetszik. Nem nagyon beszéltünk eddig ezért még nincs szó szerelemről csak vonzalomról. Nagyon tetszik és beszeretném neki vallani. Szoktunk szemezni meg mar volt egy-két érdeket sztorink szoval tudja hogy létezem😅. Hogy mondjam el neki? Messenger vagy élőben? Hogy irjam meg neki? Hogy szólítsam le? 12.es de marad meg egy évet szakmai képzésre.

2019. szept. 18. 19:48
 1/7 anonim válasza:
18%
A messengeren jó ötlet, 2019 van, szerintem ebben a korban nem gáz.
2019. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért még ne mondd el neki, kezdj el vele beszélgetni messengeren, ezután köszönj neki a suliban és utána meg már élőben fogtok beszélni:D
2019. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy. Ez elég gáz.
2019. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak közeledj felé és ha őt érdekled akkor egy idő után elhív majd valahova. Ne félj kezdeményezni ha látod hogy félénk.
2019. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet, csak én majdhogynem legjobb barátságban vagyok a sráccal, de sztem ő is érez irántam vmit.

Privátban küldhetek screenshot-okat?

2019. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a szerelemvalomással,kezdj el közeledni hozzá. Ha nem koptat le,akkor elmondhatod neki.
2019. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legyél bátor! A fiúknak bejönnek a bevállalós csajok.
2020. febr. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!