Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éreztessem vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele hogy nagyon fontos számomra?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok es egy lanyt szeretek. Csak finoman akarom ereztetni vele, de talizni nem tudunk most 1 honapig kb. Minden nap beszelunk es irasban akarom ereztetni vele hogy fontos szamomra. Akarom hogy rajojjon hogy o szamomra a minden. Ilyen rendes es szeretnivalo lanyt meg soha nem ismertem meg. Legjobban azert tetszik mert o nagyon tud szeretni es azt is szereti ha viszonozzak neki. Erzelmesebb tipus, es ez nagyon tetszik.De nehezen megkaphato.
2019. szept. 19. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem majd az egyik beszélgetés folyamán írd meg neki,hogy

"Nagyon várom már azt a pillanatot ,mikor újra megölelhetlek,tudnod kell hogy hiányzol/szeretlek"

Vagy valami ilyesmi szöveg szerintem jó lehet ,lehet hogy most amit ide írtam egy kicsit gagyi ,de egy hasonlót te is meg tudsz fogalmazni.

2019. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ah nem, nem akarom kimondani, hanem kimutatni valahogy
2019. szept. 20. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimutatni írásba nem lehet annyira szerintem. Leírni lehet írásban de kimutatni személyesen lehet.
2019. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, ugy ertettem hpgy irasban jelezni fele kedves gesztusokkal, mint pl a : jo ejt szep almokat, vigyazz magadra. Meg ilyen apro gesztusokra gondolok amitol erezheti h szeretem
2019. szept. 20. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor amiket írtál példákat azok jók meg írj rá reggel is hogy jó reggelt ,szép napot kívánok neked, megkérdezheted tőle hogy ,hogy van vagy milyen a napja.

Nagyon több nem jut az eszembe.Remélem tudtam azért segíteni

2019. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerem, valami egyedibb kene. De koszonom
2019. szept. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!