Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lelkileg, , megsebeztek" mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg, , megsebeztek" mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból akibe beleszerettem már hónapok óta és nem nagyon látszik rajta hogy érdeklem ami nem is lenne baj ha csak ez lenne. Mikor rossz kedvem akkor mindig odajön hozzám és megkérdezi hogy mi a baj (néha már erőszakkal akarja kivenni belőlem a problémát)PLUSZ mikor lógok utolsó óráról (rossz szokás xd) akkor átkarolja a karomat hogy ne menjek el ami egy kicsit furcsa mert nem hiszem hogy érdeklem...És azért vagyok lelkileg ,,megsebezve" mert próbálok kiszeretni belőle de nem megy mert még órán is mellettem akar ülni (a barátnői meg máshol vannak mert bontott órán van csak ez). Így leszek szomorú ami megint elkezd mindent előröl.

2019. szept. 26. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
És honnan tudod hogy nem erdekled?
2019. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Állandóan veled foglalkozik a csaj, de szerinted nem érdekeled. Lol :D
2019. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thispain ***** válasza:
53%
Fogj egy kötést, egy gézlapot, egy sebkenőcsöt, és azokat használva kösd be a sebet. Ha nagyon mély a seb, varrasd össze egy kórházban.
2019. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.!
2019. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

"nem nagyon látszik rajta hogy érdeklem"

"Mikor rossz kedvem akkor mindig odajön hozzám és megkérdezi hogy mi a baj"


Ahha,persz,nem érdeklődik irántad.

Szerintem te csak szimplán hülye vagy,és ezt még az írásod is bizonyítja.

2019. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!