Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Tetszik az osztálytársam, és nem tudom hogy én is tetszem-e neki nem vagyok valami csinos lány 9.-óta tetszik egy ideig jó viszonyban is voltam vele egy baráti kapcsolatban, később már semmilyenben most 10.-es vagyok és ő is szintén és kezdünk megint olyan baráti állapotban lenni eléggé közel ülök hozzá és néha hozzá szólok de csak akkor merek vele beszélgetni ha ott van vele a barátja és ő is csak akkor mer velem beszélni látni szoktam hogy néz meg hogy néha közel is jön más lányokkal nem nagyon beszélget az osztályban és a személyisége hasonló az enyémhez ha még is úgy van h tetszem neki nehéz lenne el hinném mert én úgy éreztem tavaly hogy nem vagyok az ideálja mindig más lányokról beszélt akik idősebbek voltak tőlle de most már nem beszél úgy róluk igazából nem tudom hogy mit kéne tennem.. Szerintetek tetszem neki? Általában a közelemben szokott lenni meg mosolyog amikor rám néz és olyan aranyos sötétek a szemei így nem látom úgy a pupilláját de szerintem ő tudja hogy nekem ő tetszik..vagy lehet hogy nem de instagramon se követ.. nem szoktunk beszélgetni se Messengeren csak élőben azt is akkor ha ott van a barátja vele amikor 3-asban vagyunk de inkább poénkodunk sajnálom hogy ennyire összevissza van írva de igazából félek ki írni hogy mi van ha fel jön és magára ismer..de már m1xd

16/L



2019. szept. 30. 02:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam hogy ha elmondok valami poént akkor kb egyedül csak ő nevet de szerintem azért mert érti a poént
2019. szept. 30. 02:10
 2/3 anonim válasza:
100%
velem is pont ugyanez van. teljesen ugyan ez. próbálj rátérni a lényegre, és keress egyértelmű jeleket, pl ha valaki mond egy viccet, és elkezd nevetni, akkor kire néz. tele van a youtube ilyen videókkal, amik segítségül jöhetnek. Ajánlom a Sikerre Hangolva csatit :)
2019. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig csak akkor beszélsz vele, ha hármasban vagytok, akkor mindig ez lesz a szitu.Lehet, hogy azért sem mer közeledni hozzád, mert ezt hiszi, hogy a barátja tetszik neked. Menj hozzá oda néhányszor akkor is, ha egyedül van. Kérdezzél tőle valamit, amiről tudhatja a választ. (Csak ne teljesen hülye kérdéseket, amit neked is illene tudni.) Ha ő is megkeres téged ezek után, akkor már van esély, de vedd figyelembe, hogy a fiúk között is vannak bátortalanok, akik nem mernek kezdeményezni egy lánynál, mert félnek a visszautasítástól. Ha elbóklászol a gyakori kérdésekben , találsz jó néhány olyat, hogy a fiú azért nem mer közeledni a neki tetsző lányhoz, mert nem tudja mit mondjon neki. Az eseteben neked kell megadni a jelzéseket, pl. beszélgetés közben egy pillanatra megfogni a karját, dicsérni, ha valamit jól csinál, vagy :milyen izmos karod van, vagy milyen szép sötétkék szemeid vannak, stb. A fiúk is meglehetősen hiúak, és néhány ilyen szöveg után keresni fogja a társaságodat. (Tudom, mert én is ha ilyen szavakat kapok, elolvadok.) És még valamit: ha ez másoknak feltűnik és szóba hozzák, ne tiltakozzál ellen, legfeljebb ne válaszoljál!
2019. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!