Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit érezhet irántam a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érezhet irántam a srác?

Figyelt kérdés
Nyáron találkoztam Bulgáriában egy külföldi fiúval. Kb 5 napot voltunk így együtt és azóta beszélünk neten... Mindenről... minden titkát elmondja nekem. Először mindig azt mondta hogy kedvellek de aztán szerelmet vallott O mondta először nekem hogy szeretlek... Meg akarlak csókolni stb..ritkán van hogy így kifejezi az érzelmeit felém... De akkor azt nagyon választékos és őszinte módon teszi. Én is írok neki aranyosakat pl hogy szeretlek, te vagy nekem a legfontosabb de néha leallit. Mondja hogy ne legyek túl érzelgős mert nem reg óta ismer. Mellesleg még akár látogatni a szülinapomon. Miattam eljön Budapestre. És előre félek mi lesz mert egyszer ilyen máskor olyan és nem értem valójában mit is erezhet

2019. szept. 30. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te is tudod. Egyértelmű,hogy kedvel.
2019. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket szerintem nem érdemes erőltetni de te tudod
2019. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!