Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt szétmentünk a barátommal két év után. Kb egy-két hete viszont újra megkeresett, én viszont egy másik srácra hivatkozva nem foglalkoztam vele. A napokban pedig közölte velem, hogy van barátnője. Persze én játszottam az erős lányt, hogy engem nem érdekel, úgy sincs köztünk semmi. Tegnap viszont megint rám írt, elküldte a Children of Distance - Az a vétkem című számát, illetve képeket kért tőlem és éjszaka fel is hívott és több órát beszéltünk. Ekkor esett le nekem, hogy én még mindig szeretem őt, és nem értettem, hogy ha van batátnője akkor miért kér képeket, stb. Érezhet még irántam valamit?

2018. júl. 26. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi mást csak szánalmat
2018. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is érez még irántad valamit, különben nem írogatna neked, meg nem is beszélne veled órákon keresztül. Hogyha én valakire nem vagyok kíváncsi, akkor még írni sem írnék neki, nemhogy ilyen sokat csevegjek vele szóban.
2018. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként láttad már a barátnőjét, vagy csak írta, hogy van neki? Lehet, hogy így akar neked visszavágni úgymond, hogy úgy tűnjön, őt már nem érdekled, pedig valójában nagyon is szeret még téged.
2018. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem éri meg újra elkezdened vele
2019. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!