Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elcsesztem, mi a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Ahh, na hol is kezdjem. Van egy lány. Egy suliba járunk, de nem egy osztályba. Nem sokat beszéltünk, a nyár előtti héten kezdtünk dumálni. Egész jól megvoltunk, de jött a szünet. Találkozni nem akart, csak messengeren dumáltunk. Igazából, nekem bejött a lány, de ezt még nem akartam neki elmondani. Viszont a barátnőjével sikerült erről beszélnem. Aki hát egy idő után tovább adta titkomat. Ezt meg is beszéltül a lánnyal és megegyeztünk hogy maradjunk barátok. De valahogy nem tudok vele beszélgetni, valami nem stimmel. És, tegnap mondta a barátnője, hogy én is tetszem a lánynak. Nem tudom mit kéne csinálnom, nem akarok most feltélten vele kapcsolatot, de azt sem akarom hogy úgy tűnjön hogy csak addig dumáltam vele amíg bele voltam esve, aztán nem. Pedig tök jó fej, és szívesen lennék barátok vele, de valamiért nem tudok vele normálisan komunikálni. Nem tudom mit kéne tennem, most derül ki hogy tetszem neki, de nalam már ez lehet megszűnt.
2019. szept. 30. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem legyél vele őszinte és hívd el randira
2019. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lol, beszarok :D.
2019. szept. 30. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
"Lol, beszarok :D" Neked mi a bajod? Hivd el randira.
2019. okt. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert szerinted mit kéne csinálnod okostojás?
2019. okt. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem olvastatok amit irtam, vagy en irtam szarul, nem tudom. De nekem hogy ia mondjam mar nem jon be. Viszont forditva mukodik, szal nem tudom mi legyen.
2019. okt. 1. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy találkozás lehet visszahozná az érzelmeket. Szóval egy randi vagy találkozás, mindegy minek hívjuk, nem rossz ötlet. Max utána mondod, hogy jól érezted magad, de mégsincs meg köztetek az összhang:) Lehet ott neki sem lenne meg a kémia. Egy randi nem azt jelenti, hogy együtt fogtok megöregedni, hanem hogy megismerjétek még jobban egymást.

Mindenesetre te döntesz:D

2019. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon jó és helytálló válaszokat kaptál. Vagy elfogadod őket, vagy mész a magad feje után (amiben - ugyebár - kuszák a gondolatok és ezért kértél tanácsot tőlünk). Tied a döntés joga. Minden jót!
2019. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát... Jóformán én sem tudom mit akarok és mi tévő legyek. Na majd meglátom mi lesz, köszönet a valaszokért.
2019. okt. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!