Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal megszakítottam a kapcsolatot mert nem akar jelenleg többet barátságnál. Ez az a típusú lány akinél hosszabb barátság után el lehet érni többet mint barátság. Szóval nem az a barátzónás típus akinél ha egyszer bekerülsz, soha többé nem kerülsz ki. De én nem vagyok az a típus aki hosszú ideig tud barátkozni egy olyan lánnyal aki tetszik neki. Oké hagytam nem írok többet neki biztos. Ráírtam egy új csajra elkezdtünk beszélgetni és valahogy azt érzem hogy ezt a régi csajjal is meg tudnám tenni. De nála nem vagyok biztos benne hogy tényleg lehetne egy idő után több mint barátság vagy nem, és ha nem akkor nagy csalódás érne
2019. okt. 6. 02:41
 1/5 A kérdező kommentje:
De ezzel a lánnyal annyira jól megy a beszélgetés hogy nem tudom ignorálni. Nagyon nehéz. Mondta nekem hogy nem akar úgy talizni velem hogy azt várjam el hogy egy idő után együtt legyünk, mert nem leszünk. Így mondta. De akkor sem igaz ez az egész mert igenis együtt lehetünk csak kérdés hogy mikor. Szerintem ő még picit butus és nem látja át a dolgokat, hogy egymásnak valók vagyunk. Ismerem és tudom mik az igényei és felismertem magamat ebben és tudom hogy 100% osan ki tudom teljesiteni a kivánságát
2019. okt. 6. 02:49
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy csőd vagy...
2019. okt. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
ez nagyon cringe bazmä
2019. okt. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed, hogy amit kigondolsz, az úgy is van. Nagy tévedés, mert nem mindig.

Ffi.

2019. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy te jobban tudod hogy mit akar a lány
2019. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!