Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én lennék a hibás vagy ō?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a hibás vagy ō?

Figyelt kérdés
6. osztály elvégzése általános iskolában iskolát váltottam. Megismertem egy gyönyörūszép lányt, és körülbelül 3 hét múlva megtetszett. Ezt el is mondtam neki 2 hónappal késōbb, amikor már biztos voltam benne. Aztán hezitált, össze vissza beszélt, zavarba jött. Év eleje óta rengeteget csevegtünk az interneten, és még miutàn elmondtam neki akkor is. És pár hónap múlva mondta hogy "Szeretlek!". Én meg nagyon ledöbbentem és én is mondtam neki hogy szeretem. De egyik nap baja volt, mert beszélgettem más lánnyal is, aztán egyre több volt a vita köztünk és mégis mindig kibékültünk. És sohasem haragutam rá. Már egy ideje nem beszélgetünk már vagy 3-4 hónapja, aminek az oka hogy rámászott több fiúra is. Még mielōtt abbahagytuk a beszélgetést mindig mondta hogy olyan vagyok neki mint egy támaszpont. Mindig megvígasztaltam, segítettem neki. De ezek után márcsak úgy érzem mintha kihasznált volna. És mostmár nagyon idegesít, mert még mindig szerelmes vagyok belé, de egyszerre haragszom is rá ezekért a dolgokért. Szerintetek én hibáztam volna? Hogyan szūntessem meg a szerelmet?

2016. aug. 9. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj sokat társaságba, akkor kevesebbet gondolsz rá. Lehet, hogy tényleg kihasznált, mindenesetre semmiképpen ne keresd vele a kontaktust ezek után. Nem te hibáztál. :)
2016. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez nagyon jól jött bíztatóul :)
2016. aug. 9. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintme nem te hibaztal. Valoszinuleg csak kihasználta az iránta táplált érzéseidet, es a szeretlek!-et azzal a meggyozidessel mondta, h nem hazudik neked, h csak barátként szeret teged. Es élvezi, h te szinte mindig csak a jot latod benne. Szerintme tisztázd ezt vele, es kérdezz ra a kihasználás témára, bar szerintme tagadni fogja.
2016. aug. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés, beszélek vele. Köszönöm!
2016. aug. 10. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád volt, szerintem neki csak az kellett hogy legyen valaki mellette. Sajnos a szerelmet nem lehet megszüntetni... Idő kell, sok idő.
2016. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Biapernys válasza:
Nem kéne 6.psztályban csajozni.. mind meg a lánynak hogy egy utcanő lesz belőle
2016. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!