Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

???????????????? kérdése:

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy lányt, már junius óta láttam elég gyakran de csak pár percre, és augusztusban ismerkedtünk meg igazán. Nap mint nap beszéltünk, elmentünk több randira is. Tudni kell róla hogy elég félénk és ezért nem nagyon tud beszéltegni sokat mert fél. Aztán ilyen 30 perceket találkoztunk mivel ő és az anyukája mindig lementek sétáltatni a kutyájukat, és volt egy pár vita már hogy miért nem szeretne találkozni és azt mondta hogy most jutott el oda hogy elmondja hogy nincsenek a dolgok rendben és hogy ez túl gyorsan történt és én is bevallom hogy ez igaz, de nem mondta el előbb hogy ez neki nem kényelmes hogy minden nap találkozunk. Egyébként voltam már náluk is egyszer. És legutóbb azt mondta hogy szeretné ha csak barátok lennénk, és én erre azt válaszoltam hogy akkor igazkodok hozzá és ahogy neki jobb. Meg megkérdeztem hogy akkor van e esély már vagy nincs, és azt válaszolta hogy "csak annyit mondok hogy barátok vagyunk" és én nemtudom hogy ez egy talán vagy idővel megváltozik ez. 16 éves és én is. Válaszokat előre is köszi. Csak normálisakat. Étvágytalan vagyok emiatt és ez nagyon rossz mert stresszelek is :(

2019. okt. 7. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Drágica,ne stresszelj ezen.

Barátok vagytok JELENLEG,idővel minden változik és LEHET hogy érezni fog ennél többet is de nem kell várnod ,lépj tovább.

50-50% az esély arra hogy elkezdene bármit is érezni, ha most érezne valamit feltehetőleg semmiképpen nem ezt mondta volna.

Kitartast!Találni fogsz mást is,ami nem megy azt még nem kell erőltetni hanem tovább lépni még ha fáj és szomorú is vagy miatta :)

2019. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyosra veszem, hogy az anyukája nem ajánlja neki (tudatosan nem azt írom, hogy tiltja), hogy ilyen fiatalon udvaroljanak a lányának. Kérdezz rá erre nála. Ha így van, ezért ne neheztelj az anyjára. Mutatkozz kevesebbet az anyja előtt, de ha a lány is egyetért, néha-néha találkozhattok...
2019. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az anyukája meg a családja nagyon kedves szerintem nem ők voltak akik elé áltak mert nem szóltak bele hogy mit csináljon. Csak sok volt neki hogy mindig találkoztunk és nem adtam neki esélyt hogy teljesen belém szeressen mert mondta hogy lett volna valami későbbiekben
2019. okt. 7. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szülei nem álltak útjába, akkor légy türelmes. Maradjatok egyelőre barátok, aztán majd eldől...
2019. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!