Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Sajnos egy lánnyal úgymond vége lett mindennek.. 1 hónappal ezelőtt még mind a ketten azt mondtuk egymásnak, hogy szeretlek, és nekem csak te.. sajnos nem alakult úgy, ahogy szerettem volna, most már köszönni sem köszönünk egymásnak.. viszont én nagyon szeretem, úgy gondolom, hogy én sem vagyok számára közömbös. Viszont az egészet ő rontotta el.. ő volt a hibás, hogy idejutottunk.. Vagy menjek oda hozzá, hogy nélküle nem tudok létezni sem..Sajnos nagyon szeretem, nélküle sosem vagyok vidám, rányomja minden napomra a bélyegét, nagyon hiányzik.. akárkivel beszéltem, senkire nem tudtam ránézni úgy, mint rá, mindenkiben csak őt keresem..

2017. nov. 16. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elet megy tovabb..ha keseregsz meg sirsz akkor egy koszos kis b#zi vagy fiam

Szedd össze magad mert kapsz ket pofont gyerek..

2017. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi történt? Hogy rontotta el?
2017. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbálj meg túllépni. Biztosan eléggé nehéz meg minden, de lehet h ezt a sors akarta egyszerűen csak így. Valakit megtart az ember hosszútávon, valakit nem. Ő pont nem tartozik a " megtart" kategoriába ezek szerint... De ha te még mindig igazán szereted őt, és tudsz reményt fűzni ehhez az egészhez ( kettőtökhöz) akkor próbálkozz! Hajrá👧
2017. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, mint te...csak egyik fiú barátommal. :/


17/L

2017. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira szwretem őt, annyira hiányzik :(((
2017. nov. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!