Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy baráti összejövetelen ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baráti összejövetelen ott volt a barátom haverja és úgy adta az este, hogy el kezdtünk beszélgetni. Mit gondoljak most?

Figyelt kérdés
Kicsit ittas voltam, de a lényeg az, hogy arra lettem figyelmes, hogy este nagyrészt közel ült mellettem és beszélgettünk. Sok mindenben együtt értettünk. Valahogy úgy esett le, mintha mindkettőnk ki tudná tárni a másiknak a szívét, gondjait, bajait..mert neki is párkapcsolata van, ami nem felhőtlen. Azóta nem tudok másra gondolni.. Eltelt egy hét és bejelöltem,rögtön vissza is igazolt. De azóta nem történt semmi.. Valójában én sem tudom mire várok, de egyszerűen nem tudom elfelejteni,valami különleges benne...

2019. okt. 9. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól meg hogy nem felhőtlen a kapcsolata lehet hogy szereti azt akivel van. Ittasan közlékenyebb az ember, talán csak beszélgettek egy jót és számára csak ennyi volt.
2019. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi volt, ne erőltesd.
2019. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!