Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb fiú barátom megválto...

#Sakura kérdése:

A legjobb fiú barátom megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenben mellettem állt, segített. Olyanok voltunk mint a testvérek, de sokan félre értették ezt.

Akármi volt a baj mindent megosztottunk egymással.

Azután minden este panaszkodott nekem egy lányrol, én pedig mindenben próbáltam neki segíteni. De megváltozott. Nagyon bunkó lett. Már nem is beszélünk sokat. Ha bármít írok akkor arra egy bunkó választ kapok.

Tudom, hogy egy kicsi problémával fordulok hozzátok de nekem ez mégis fáj. Úgy érzem elvesztettem a legjobb fiú barátom.



2018. nov. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy barátot elveszíteni nem kis probléma.


De ez a fiú lány barátság nagyon nehéz dolog. Nem lehet, hogy összejött a lánnyal és így nem tudja ezt folytatni, mert a lány féltékeny pl.

2018. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

megunta a friendzonet, azt hitte lehet belőle valami vagy legalább is több

de hát jajjj legjobb fiú barát xoxoxo minden fene hülyeség amik a nők kitalálnak, akkora baromság mint a fene

és erre ő is rájött, és habár hibás az elképzelése hogy jó fiúként jár neki majd valami egy idő után érthető hogy senki se szereti ha hülyének nézik

2018. nov. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerelmes lett egy másik lányba - valószínűleg.


Szabad megkérdezni, hány évesek vagytok?

2018. nov. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk.

Én sem vagyok belé szerlmes és ő se belém, szerintem megváltozott a lányért és ez az uj oldala.

2018. nov. 3. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki szerelmes az elviszi arra a fókuszát, ez ilyen. Ez azonos nemű barátoknál is így van nem marad annyi energia. De ez nem jelenti azt, hogy kifejezetten bunkó kellene, hogy legyen. Lehetne az, hogy kevesebbet van veled de akkor kedves.


Beszélj vele személyesen. Menj oda s mond beki kedvesen, kicsot viccesen, hogy mi van? :)

2018. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2018. nov. 3. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!