Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki, aki szerint a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki szerint a szerelem butaság?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki van ilyen véleményen és hogy miért.

2019. okt. 14. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nincs ilyen ember.


Az elkeseretség, a magány, a depresszió talán kimondatja ezt az emberrel..

2019. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem szerelmesnek lenni a világ egyik legszarabb dolga.


Utálom magát a szerelmet lehetőség szerint kerülöm is, mindig csak baj volt belőle amikor az voltam!


Szóval szerintem az.

2019. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is az
2019. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igen. És pedig azért mert elmúlik. A gyereknemzésért van kitalálva, egy illúzió az egész.
2019. okt. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Az 1. válaszoló rátapintott a lényegre.

Szerelmesnek lenni élmény, gyönyör, száguldás a szeretett egyénnel, boldogság, néha már az önkívület határát súroló állapot. A felsorolás nem teljes.

Aki már volt szerelmes és összekötötte az életét a szeretett egyénnel, csak az tudja, miről is írtam. Aki nem volt szerelmes, annak hiába is papolnék, mert ezt az érzést átélni, megélni kell. Én 54 éve vagyok házas.

Ffi.

2019. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerelmesnek lenni csodálatos érzés, és mégcsodálatosabb lenne, ha örökké tartana.

Én boldog vagyok, de nem hiszek benne.

2019. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek #4-el. Ez csak egy könnyen függőséget okozó hormonbomba, amitől érzed ezt, csak a gyereknemzés a célja. És amilyen jó rövid ideig, annyira szar utána.
2019. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az. De ez az én hibám. Én irtózom a szerelemtől és minden más eféle dologtól. Konkrétan hányingerem lesz ha valaki közelebb kerül mint ahogy én azt a határvonalat meghúztam. Tudod nekem van egy ilyen vonalam ameddig megismerhetnek illetve közel kerülhetnek hozzám. Én képtelen vagyok elképzelni magam házasságban. Utálom ha valaki nyomul azt rögtön kizárom az életemből. ez van:/ Remélem hasznos volt a válaszom. C.K voltam
2019. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!