Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedvel vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvel vagy nem?

Figyelt kérdés
Na helloo. Szóval a történet: vagyok én és van egy lány. A lány 2-3 évvel fiatalabb mint én. Eléggé hasonló a hobbink/érdeklődési körünk. Mind a ketten keresztények vagyunk, egy ilyesmi keresztény ifjusági cuccba járunk, egy tánccsoportba járunk stb. Mégse igazán beszéltem még vele. Mostanában észre vettem, hogy ha néha felé nézek akkor ő is pont engem néz (eddig az esetek kb. 70%-ban igy volt), úgy veszem észre, hogy néha keresi a társaságomat. Nevet a hülyeségeimen, a gagyi vicceimen. Viszont amikor együtt táncolunk (ritka esett ha őt kapom párnak) akkor nem igazán néz a szemembe, nem keresi a szemkontaktust. Más lányokkal akikkel táncolok viszont mindig a szemembe néznek. Ő nem, ami zavar. Mivel nem igazán értek a lányokhoz, nem sok tapasztalatom van velük ezért kicsit tapasztaltabb emberek véleményét kérném segítségül. :P Ez az egész jelenthet valamit vagy csak én képzelem be magamnak? Tudom, tudom, nekem kéne megkérdeznem őt hogy what's up, de ha beégnék akkor mind a kettő társaságban rajtam nevetnének. :P Illetve mivel nem sokat beszéltünk még kettesbe ezért fura lenne. Érdemes lenne esetleg nyitnom felé, valahogy dumálnom vele, hátha bejövök neki és észre venném? Tényleg nem sok tapasztalatom van a lányokkal, nem is igazán figyeltem rájuk. De valahogy ő most igy képbe jött, vagy nem tudom hogy írjam. Előre is köszönök bármilyen hasznos, akár vicces tanácsot, gondolatot! És azt is hogy ha már legalább végig olvastad. :D

2019. okt. 14. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne próbálkoznod. Próbálj meg vele beszélgetni, legyél te is sokat a közelébe, vegye észre, hogy tetszik neked. Szerintem az sem véletlen, hogy keresi a társaságod, meg nevet a vicceiden, talán ő is fel akarja magára hívni a figyelmedet. Illetve én úgy gondolom, hogy azért nem néz a szemedbe tánc közben, mert zavarban van.
2019. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!