Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon ki vagyok készülve egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok készülve egy srác miatt! Nektek mi a véleményetek erről? ( nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Tindert , találkoztam is pár sráccal de egyik sem győzött meg , mind nyiltan fu€kboy volt , én viszont a komoly kapcsolatok híve vagyok , olyan aki hosszútávra tervez valakivel . A legutóbbi matchem pár utcával lakil tőlem. Találkoztunk és én nem gondoltam volna hogy valaki ennyire le tud nyűgözni , olyan volt a személyisége , amire azt tudom mondani hogy igen , ő egy példakép : szorgalmas , intlligens. Egyszerűen nem találtam semmi ellentét köztünk . Nagyon jóképű mellesleg .. egyszerűen az ideálom. Már az első randin ölelgettük egymást a csillagok alatt mert mindketten fáztunk , el is csattant az első csók.. mondanom sem kell hogy úgy éreztem magam mint egy mesében , annyira végtelenül boldog voltam hogy megismerhettem. Aztán sajnos egy hete amikor elmentünk együtt sétálni ott ahol lakuk történtek apró dolgok , csak annyi hogy engedély nélkül megfogta a seggem mikor én átkatoltam és puszilgattam , de ez még hagyján , ott kezdtem el furcsálni a dolgot hogy a mellemet is elkezdte tapizni. Itt már megkérdeztem félénken hogy mit csinál , de mondtam hogy nem baj nem haragszom érte csak furcsa volt , mégis csak nagyjából egy hete ismertük egymást . A másik dolog hogy ő eszeveszettül nyelvezni akar , én meg nem tudok ennyire gyorsan előrehaladni szóval nem éreztem kényelmesnek hogy máris így csókolózunk. De különben nagyon jól éreztem magam vele aznap , elmondtam neki hogy nagyon örülök hogy megismerhettem , hogy példaképnek tartom és ilyen okos, kedves emberrel még nem találkoztam. Aztán olyan rendes voltam h hazakísértem mert ő messzebb lakott. Búcsúzónál csak átkarolva megveregette a hátam , se csók se puszi. Na itt már éreztem hogy gáz van. Mire hazaértem egy üzenet várt face-n hogy sajnálja de szerinte nem illünk össze . Én a mai napig nem értem miért gondolja ezt, próbáltam kihúzni belőle kevesebb sikerrel . Azt mondta akkor hogy szerinte kicsit érettlenül gondolkodom a kapcsolatok terén. És hogy kiütközik ilyen téren a korkülönbség. (Alig 1 év van közöttünk , én 18 vagyok) . Én elmondtam neki hogy hogyan képzelek el egy kapcsolatot , és egyetértett. Nagyon nagyon nagyon szomorú vagyok azóta , minden nap sírok. A legrosszabb az hogy itt lakik a közelben és már többször is összefutottunk . Pár nappal ezelőtt hosszan leírtam neki hogy nagyom sajnálom ami történt , hadd hozzam jóvá mert azt hittem valamit én szúrtam el , és hogy nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Ez öt nem hatotta meg. De hozzátette nem szúrtam el semmit . Akkor próbáltam újra kihúzni belőle hogy ugyan miért gondolta meg magát hirtelen , tippelgettem hogy talán nem tetszek neki vagy mi a baj . Igen , nem tetszek neki külsőleg , és megint csak ennyit kaptam hogy nem érez engem hozzávalónak. ( az hogy nem tetszem neki nem is értem , elmondta hogy élőben sokkal jobban nézek ki , dicsérte a hajam , a szemem , a ruházatom , elmondta hogy gyönyörű vagyok , meg ha nem tetszek neki miért fogja meg a seggem...most meg nem tetszek neki ???)

Én nagyon nagyon elkeseredtem , mert tényleg azt hittem hogy megtaláltam az ideálom . Én nem olyan lány vagyok akit ki lehet használni , nem szeretem ha valaki csak az egyéjszakás kalandokat keresi , és ő is elmondta h a komoly kapcsolatok híve és hogy nem “fu€kboy”.

El vagyok keseredve , azt érzem hogy a kedves személyiségem , az hogy bölcs vagyok és megértő és végtelenül korrekt , senkit nem érdekel . Félek hogy soha senkit nem fogok találni , elképesztő hogy hogyan tudtam valakit ennyire félreismerni akit szinte tökéletesnek gondoltam . Nem akarom elhinni hogy az a sok pozitív dolog amit mondott magáról valójában nem igaz . Még mindig hiszem hogy talán meggondolja magát. Másfél hete utasított el , és azóta minden este nagyon sírok , mindehol őt keresem , mindig rágondolok. Tudom , hogy veszett fejsze...nehezen tudom elfogadni. És az hogy bármikor összefuthatok vele az utcán borzasztó , így nem megy a túllépés ..

Ti mit gondoltok erről?


2019. okt. 16. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kamuzott.


Te meg ne haragudj, de olyan vagy mint a ragasztó. Ha egy pasi csak ennek a felét leművelné, azt se tudnám hogy vakarjam le. Randiztatok háromszor és egy hete sírsz miatta... Kicsit próbálj kevésbé bevonódni érzelmileg. Ez egészségtelen szint.


Ja és a Tinder az kb egy szextárskereső. Ha nem bírod fu*kboyokat, keress másik platformot.

2019. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Pár napja törölt az ismerősei közül fb-on , ok nélkül :D nem is beszélgettünk , látni se láttuk egymást több mint egy hete , egyikünk se posztolt semmit. Gondolom idegesíthette hogy messengeren ha elérhető voltam láthatta a profilképem fent. Nem értem ezt a srácot , komolyan. Szinte szomszédok révén maradhattunk volna barátok...
2019. okt. 23. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!