Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » MEgcsalt a barátom. Bocsánatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgcsalt a barátom. Bocsánatot kért de nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és a barátommal két és fél éve vagyunk együtt. Nagyon szerettük egymást legalábbis ezt hittem egészen 1 hónappal ezelőttig. Egy buliban voltunk ahol ő egészen hanyagolt engem amivel semmi baj nem lett volna hadd érezze jól magát.Én ott maradtam az egyik legjobb haverjával. Jól elbeszélgettünk de egy ideje már nem láttam a barátom és valamiért a legjobb barátja is elég feszültnek tűnt mikor rákérdeztem nem -e tudja merre van. Ezt akkor még annyira nem tűnt fel.A buli óta a barátom egyre figyelmesebb lett rám és folyton velem akart lenni, mindig azt hajtogatta hogy sose akar engem elveszíteni. Ez akkor nagyon cukinak tűnt de kiderült hogy ez miért volt.

Tegnap a legjobb haverja elhívott engem hogy találkozzunk kettesben és ne mondjam el a barátomnak.Találkoztunk és elmondta hogy nem akar nekem tovább hazudni hogy a barátom mát minimum három alkalommal megcsalt valami Vivi nevű lánnyal és ő úgy tudja a buli volt az utolsó alkalom.

Szembesítettem ezzel a barátom aki próbálta elmagyarázni hogy ezek csak megbotlások voltak meg ő mindennél jobban szeret engem ne szakítsak vele. Őszintén nem tudom mit tegyek. Én nagyon szeretem őt de ezek után nem tudnék megbízni benne. Tanácsot szeretnék kérni és minden segítségért nagyon hálás lennék.



2019. okt. 20. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szereted őt és félsz hogy elveszíted, de sajnos bekell látnod hogy ebből te jössz ki rosszul, muszáj leszel elengedni. Igazából ő veszített el téged, csak még nem érzi a súlyát.
2019. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Nem tisztel teged!

Tisztelet, bizalom, szeretet

Szakits!

Jobbat erdemelsz

2019. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Szerintem mindig lesz melletted egy másik Vivi.
2019. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Lefeküdt vele ott a buliban?

Lapát

2019. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aznap este szakítottam is vele...És a srác aki elmondta nekem ezeket azóta elhívott randira. Szóval mondhatni jól végződött és már lassan 5 hónapja együtt vagyunk. Nagyon jól döntöttem hogy nem maradtam vele
2020. ápr. 6. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!