Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aki jól ismeri a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jól ismeri a lányok reakcióit, ilyen helyzetben szerinted jó lépés lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit megszerettem, nyitott lettem felé, ami nekem igen nagy dolog volt, de nem érdekelt, sosem gondoltam volna, hogy ilyesmit teszek egyébként. Nem egy hibátlan gyönyörű lány, nekem mégis tökéletes, inkább a személyisége tetszik, meg elfogadom a külsejét. A gond viszont itt kezdődik, hogy hiába voltam vele nyitott, adtam neki jeleket amiket biztos értett, illetve ő is adott. Meg most ebben a helyzetben 100% elárulta magát. Ami még bonyolultabbá teszi ezt az egész helyzetet. Mert egyre jobban el voltunk, aztán olyat csinált, ami miatt teljesen kiakadtam, és elvesztettem kb az életkedvemet is teljesen. Privátban leírom még ezt is, csak nem akarom hogy rám ismerjenek vagy ilyesmi ez alapján. Szóval az a bizonyos dolog miatt, ami így földre tett most, megpróbálom ignorálni, aztán meglátom mit fog mondani. Nem válaszolok neki, meg suliban sem megyek oda hozzá többet. Azt gondolom ő sokkal inkább való lenne hozzám, minthogy hülye gyerekek miatt változzon "rosszá" és menjen lerészegedni, mert a zsíros hajú ork fejű srácokat gondolja adonisznak, vagy én tényleg nem értem ezt. Arra is gondoltam már, hogy azt hiheti engem nem érdekel úgy, mindegy, majd most talán így kiderül.
2019. okt. 20. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írhatod a sztorit! (Lány vagyok)
2019. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legyél férfi, és mond meg konkrétan, hogy mit szeretnél tőle. Ha ő is azt szeretné, akkor nem fog elutasítani.
2019. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz (szintén lány)
2019. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Írj és megpróbálok segíteni
2019. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatod!(dettó lány)
2019. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valami írjatok már, megyét vagy keresztnevet, csak amiatt akarom, mert nem szeretném, kitudja nem-e pont ő olvassa, mert ha kicsi is, de van rá esély... Remélem ez nem gond. Aztán leírom teljesen a sztorimat. Nagyon jó lenne, ha egy külső lány válaszolna, hogy helyes-e amit tervezek most tenni. Köszönöm! :)
2019. okt. 21. 00:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Privátban.
2019. okt. 21. 00:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem írhatod.(Pest megye)
2019. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ( lány, Hajdú Bihar megye)
2019. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szoval neki ált drogozni a kislány.

Mondhatsz neki bármit, ha nem vagy fontos neki letolja mit mondasz neki, vagy csak hazudik hogy abba hadja és tovább zullöngél a rossz társaságal.Az ilyen csajokat jobb elkerülni mert csak a baj van velük.Te vagy foreat gump a csaj meg jenny.

2019. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!