Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek egy fiunak de a fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy fiunak de a fiu valamiért nem akkar felém nyitni?

Figyelt kérdés
Tehát a fiuval már többször beszéltem és az ő barátai megmondták nekem hogy nagyon bejövök neki . Az én barátaim is azt mondtak ,hogy bejövök neki,de ő vala miért nem mer felém nyitni.Mikor telefon beszéltünk akkor kinevetem és ő megkérdezte ,hogy rajta nevetek e én pedig az egyik haverommal még jobban elkezdtem nevetni és én majd letettem a telefont.Egyébként mikor hivom mindig nevetek rajta ezért azt mondta az egyik legjobb barátom ,hogy azért nem mert felém nyitni mert azt hisszi ,hogy én csak viccből hivogatom .(ő nem tudja h nekem is ő bejönn)mostanaba mikor beszélün ő rakja rám a telefont mert mindig viccelödök vele😬én nekem ő tetszik és az egyik barátja küldöd nekem egy képet ,hogy a srác nagyon kivan miattam .de én nem értem akkor miért nem kérdi meg ,hogy járok e vele? Nagyon furcsa fiú egyébként énis láttom rajta ,hogy kivan de én nem akkartam őt megbántani .Valki szerintetek miért nem nyitfelém?köszönök minden választ!🙂

#Alessandrio
2019. okt. 14. 17:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirasi hibanál néhány helyen
2019. okt. 14. 17:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti benne van ez a röhögős dolog. Ha mondjuk velem ezt csinálná egy fiú, vagy akar az egyik lánybarátom, nekem is tuti úgy jönne le mint aki engem röhög ki, ráadásul még rá is tetted a telefont. Lehet ő azt hiszi te tudod mit érez irántad, és poénból, meg viccből hívogatod meg hasonlók.
2019. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez óvoda
2019. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2019. okt. 14. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Eléggé vyerekes az egész.

Azért a szimpátia gyorsan el tud tünne ha a pofàdba nevetnek.

Szerintem már nem tetszel neki.

2019. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 8?
2019. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zseniális, az agy magasiskolája, néha komolyan belegondolok, hogy juthattunk idáig. Esetleg, ha elmondanád annak a szerencsétlennek, lehet nem érezné úgy, hogy egy hatalmas balfék.
2019. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak 16 éven felüliek gyakorizhatnak, az az érzésem, hogy te ennél jóval fiatalabb vagy.

Töröld a profilod!

Ha idősebb vagy, akkor pedig valami baj van a készülékeddel, és ha ezt még észre se veszed, akkor ultragáz!

2020. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!