Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Második-harmadik randit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második-harmadik randit mennyire merjek kérni?

Figyelt kérdés

Remélem nem olvassa ezt el a leányzó, de őszíntén szólva kicsit tanácstalan vagyok ezért írom ezt ki ide.Ű

Szóval tavaly nyár elején megismerkedtem egy kilencedikessel akit a suli első heteiben randira is hívtam, mondhatni letámadtam mivel a meglepetés erejét használva hívtam őt el, amire bár igent is mondott, de nem mentünk el a végén, ellenben nagyon jó barátom lett és életemben először lett is egy rendes baráti társaságom. Igazából nem nagyon léptem túl rajta, de nem zavart, hogy csak barátok vagyunk, aztán pár hónapja elmentünk külön kettesben is valahova és olyan randim sem volt még, mint az, pedig az nem randi volt. Akkor elhívtam még egy találkára ahol megpróbáltam megfogni a kezét, hogy mit reagál, de kiderült, hogy igazából semmit, gondoltam van ilyen, semmi baj. De aztán egy közös barátunk elmondta, hogy próbált összejönni éppen akkor egy palival, ezért elhívtam beszélgetni, hogy én erről nem tudtam, stb. Akkor elmondta, hogy amúgy majdnem egy éve eljött volna velem randizni, csak nagyon hirtelen jöttem, meg ilyenek és a végén, ez nem jött össze. Ez lehetett 2-3 hónapja. Arra gondoltam, hogy én akkor most egy kicsit felnőttesebben, megpróbálom újra randira hívni. Elmondanám, hogy én meg merem kockáztatni a barátságunkat hogyha lehet ebből valami több, valami jobb, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. Nem szeretek ide kérdést ki írni csak a barátaimat nem szeretném ezzel zaklatni, közben pedig sokan úgy is gondolták, hogy együtt vagyunk, mert annyira egymásra voltunk hangolódva, vagy nagyon jóban voltunk, valami ilyesmi. Szerintetek meg merjem tenni?


2019. jún. 18. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem légy bátor!

Barátok vagytok,nem gondolom,hogy az esetleges sikertelen randi meghívásod után ez változna.Csak jobb lehet,hiszen most is csak barátok vagytok,ha nemet mond akkor ugyanez marad a helyzet,ha meg belemegy akkor elérted a célodat.Hajrá!

2019. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld! Légy tökös, légy férfi!
2019. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze :(
2019. jún. 19. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
kapja be akkor, van még csaj az országban :D
2019. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy mivel nem jött össze, nem nagyon fogja bekapni.
2019. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!