Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy fiú akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hettike06 kérdése:

Mit jelent ha egy fiú akit ismerek elkezdi cipelni a táskámat pedig meg se kértem rá?

Figyelt kérdés

De nem is vagyok s

Szép ez jelenthet valamit



2019. okt. 25. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy mit jelent ? Az abszolút semmitől a bármit jelenthet kategóriába is lehetne sorolni (Én pl egy ismerősnek is segítek ha látom hogy nem igazán bírja el a csomagját még ha nem is beszélek vele sokat, de az nem jelenti azt, hogy tetszik is úgy az adott illető) csakis úgy tudod kideríteni ha rákérdezel az adott illetőnél, hogy miért is vitte a csomagod.

F.

2019. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szolga szellemű a rég múltról.
2019. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól nevelték a szülei.
2019. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!