Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esély arra, hogy keressen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy keressen szakítás után?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm, az volt az indok, hogy már nem érzi azt mint régen és megunta a hülyeségeimet. Fél évig voltunk együtt. Én nagyon szerettem, és még mindig szeretem őt. Én inkább nem keresem, mert nem hiszem, hogy sokra mennék vele, illetve nem akarom "zaklatni". Szerintetek ezek után még van esély, hogy meggondolja magát?
2019. okt. 30. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog! Tapasztalat! Nem is szeretett, ha ilyet mondott...
2019. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Egyébként is,miért keresne?
2019. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen rá nagyon sok esély, főleg úgy hogy ő szakított veled.
2019. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig van. Előfordulhat, hogy a következő kapcsolata még rosszabb, és visszasírja az előzőt. És az idő megszépíti a dolgokat.
2019. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már rám is írt. Csak azt nem értem miért.
2019. okt. 30. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Mit írt?
2019. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődött, hogy mi újság, aztán most ilyen átlagos témákról beszélgetünk.
2019. okt. 30. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát talonban tart. Hátha nem jön össze egy másik, vagy rosszabb lesz nálad.
2019. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül utólag derült ki, hogy megcsalt. Ezek után már reagálni sem nagyon fogok az üzeneteire szerintem.
2019. nov. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!