Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom kideríteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni hogy én is tetszek e neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, de nem tudom eldönteni hogy én is tetszek e neki. Mikor beszélgetünk közvetlen velem meg mindig kedves. Élőben is mindig mosolyog rám és keres. Elég sokat beszélgetünk, meg élőben is jól el tudunk beszélgetni. De még ezek ellenére sem tudom eldönteni hogy mi is a helyzet. Mikor elhívtam, hogy találkozzunk egyből igent mondott, de csak úgy jött hogy ha hozhatta a barátnőjét is. Szóval most eléggé elbizonytalanított. Szerintetek? Mindketten 18 évesek vagyunk

2019. nov. 3. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából a viselkedéséből nekem az jönne le hogy tetszel neki, de az hogy elhívtad őt valahova és vinni akarta a barátnőjét valahogyan nekem azt bizonyítja hogy talán csak barátként gondol rád és csak barátilag viselkedik így veled. Egyszer még esetleg megpróbálhatnád elhívni őt és ha akkor is vinni akarja a barátnőjét akkor már biztos lehetsz benne hogy csak barátként gondol rád.
2019. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz akkor. Megpróbálom még egyszer elhívni és ha akkor is hívja a barátnőjét akkor inkabb elengedem:c
2019. nov. 3. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyanús hogy friendzoneba vagy. Sokszor van hogy a lányok inkább fiúkkal barátkoznak szívesebben mert a fiúk nem olyan kétszínűek. Ha tetszenél neki nem hívta volna a barátnőjét
2019. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt rossz így látni, de elfogadom. Valószínűleg így van :c
2019. nov. 3. 20:12
 5/6 anonim válasza:
Nagyon egyszerű, primitív választ fogok adni, ami nálam mindig bevált. Csakvelég bátornak kell lenni hozzá: Kérdezd meg.
2019. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Tudom, hogy ez lenne a leg egyszerűbb megoldás, de nem szeretném ezzel elrontani ezt a barátságomat is. Ezért szeretnék minél biztosabbra menni
2019. nov. 6. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!