Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne verset írni, annak a fiúnak aki tetszik?

Figyelt kérdés

Arra gondoltunk a barátnőmmel, hogy írok a crushomnak szerelmes verseket, persze névtelenül, és majd valamikor bevallani neki, hogy én írtam a leveleket. Vagy csak csusztassam bele a könyvebe, hogy otthon megtalálja? Csak akkor nem látnám a reakcióját.


Az a baj, hogy osztálytársam, és ha elutasít, akkor utána kicsit kínos lesz, mert csak jövőre ballagunk.


2019. nov. 4. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább állj elé és mondd a szemébe. Ez igen gyerekes. Amúgy a vers jó ötlet, nekem is írt a párom, de amikor már együtt voltunk, ajándékként kaptam.
2019. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot javasolnék. 1: próbálj meg osztályon, sőt sulin kívül ismerkedni, szerencsésebb. 2: ha mindenképp ő kell ballagás után kezdeményezz. +1: ő miért nem kezdeményez nálad?
2019. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha nekem egy lány verseket írna, én tuti cringelnék mint állat. Szerintem gáz.
2019. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor inkább nem írok, de nincs bátorságom bevallani a szemébe
2019. nov. 4. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúlra nem lövünk. Vagy mondhatom azt is hogy nem sz#runk oda ahonnan eszünk. Mint te is írtad ha elutasít ciki lesz, ez így van. Verssel indítani meg még cikisebb lenne, a legtöbb fiú mint előttem levő írta ő is cringenek érezné, nem divat manapság, ajándéknak jó ha együtt vagytok már, de nem ismerkedni. Én is azt tudom javasolni ha mindenképpen ő kell mond a szemébe inkább? Mit veszíthetsz 1.5 évig még cikisen fogod magad érezni az osztályban? Nem hinném. Előbb utóbb ezek felejtődnek, nálunk is volt ilyen/hasonló. Egy ideig lesz max téma nem kell félni :P
2019. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy az Bogi? 😂😂
2019. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor nyomulj ha elballagtatok.

Amúgy nem rossz a versírás, de akkor ne nyálas verset írj, és az is jó lenne ha lenne tehetséged hozzá. De valószínűleg ez nem fog összejönni, szóval inkább csak mondd meg vagy hallgass mindörökké.

2019. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!