Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem. Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Viszonzatlan szerelem. Miért nem tudom elfelejteni? 19/F

Figyelt kérdés

Másfél éve találkoztam egy lánnyal, akit azóta nem tudok elfelejteni.

Gyakran találkoztunk, szinte minden nap az iskola miatt. Próbálkoztam nála, nem is egyszer, de egyszer sem sikerült közeli kapcsolatba lépni vele, mert bátortalan és gyáva voltam, hogy megszólítsam.

Persze volt olyan alkalom, amikor a lány is adott "jeleket", hogy próbálkozzak, de akkor is csődöt mondtam:(

Ekkor szerintem végleg feladta és azóta megint fittyet hányt rám.


Már több, mint fél éve nem láttam a lányt és a kapcsolatot sem tartom vele, mert letiltott közösségi oldalakról.

Szerintem már barátja is akadt.


Úgy érzem, hogy egy viszonzatlan szerelembe estem.

De a mai napig nem tudom elfelejteni, iskolában, otthon, baráti körökben is csak ő jár a fejemben.

Tudom, nem lenne szabad gondolnom rá, nem is szeretnék, de attól félek, hogy ettől már nem fogok megszabadulni.

Lehet, az idő segítene, de másfél éve is ugyanezt éreztem, mint most. Tehát semmit sem segített az elmúlt sok-sok hónap.


Mit tegyek? Hova meneküljek ez elől?

Szinte már kínzásként érzem az egészet, ami velem történik manapság..


Próbáltam már társaságokba eljárni, és igaz, jól éreztem magam, de ez csak pár órán át tartott.



2019. nov. 6. 21:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és a hasznos tanácsokat! Azt hiszem kezdem felfogni és úgy gondolkodni, mint ti. Ezalatt azt értem, hogy biztos egyszer fog jönni egy másik lány idővel, aki ugyanúgy megfoghat, mint ez a mostani lány.


Csak érdekes, hogy voltam már szerelmes korábban többször is, de ilyen "erős" vonzalmat még nem éreztem, mint ami hozzá kötött. Furcsán érezném magam, ha összejönnék egy lánnyal, de még mindig érzem azt a "vonzódást" e korábbi lányhoz.

Nem tudom, hogy elég érthetően leírtam-e ezeket a sorokat.


Ettől félek, hogy ez még felnőtt koromig kísérhet ez az érzés, akár a sírig.


Mindenesetre köszönöm mégegyszer a válaszokat! Hasznosak voltak!

Lehet az is, hogy szimplán jól esett most kiönteni a lelkemet másoknak.

2019. nov. 7. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!